Зустрінемо поминальні дні у світлій пам`яті по рідних

0
222

Кожного року приходить той  день, коли ми  йдемо  до кладовищ віддати шану по померлих рідних та близьких нам людей. За віковічною  народною традицією, за божою заповіддю, ми не повинні забувати тих,  хто дав життя, хто був поряд, хто був найдорожчою людиною… Наша любов і повага,  світла пам’ять, кого немає поряд з нами –  святий  обов`язок   утримувати могилки в належному стані. 

Щорічно за тиждень після Великодня, олександрійці вирушають на міські кладовища, щоб прибратися на могилках своїх рідних покійних. Директор КП «Ритуал» Ольга Бондар розповіла про проведення прибирання кладовищ.

– Наш колектив сьогодні веде активні роботи з наведення до належного санітарного стану прилеглої території всіх міських кладовищ  м.Олександрія. Особливо це стосується військового кладовища, на якому ведуться роботи по його реконструкції –  розширенню місць захоронення учасників бойових дій. Ми вдячні військовій частині НГУ № 2269 (командир, полко

вник  Р.Яковлєв, – авт.)  військовослужбовці якої разом з нашими робітниками розчищають територію від порослі, дерев, кущів та вивозять сміття, що накопичилось з осені. Силами працівників міської ради проводяться суботники по розчищенню територій усіх кладовищ  (Вербова Лоза,  старе та центральне, Новопилипівське, – авт.) від порослі та по прибиранню сміття.  Велику подяку хочу висловити директору  КП «Теплокомуненерго» Аллі Грибачовій, яка виділила  нам  бригаду помічників  у кількості 24 чоловік, які надають велику допомогу, щоб у поминальні дні кладовища були в чистому та охайному стані.

Напередодні поминальних днів люди прибирають могили рідних. Не рідко та буває, що сміття скидають на могили, які в силу відсутності рідні перебувають у занехаяному стані? 

І таке не рідко буває, що наші  люди, прибираючи могили своїх рідних, сміття зносять до могил, в яких уже відсутні рідні. Хоча ми стараємося, щоб і забуті могилки мали вигляд, в силу  наших можливостей, очищаємо від бур`янів.

З нагоди поминальних – найсвятіших у житті кожного з нас днів, хочу звернутися до всіх мешканців міста, щоб  олександрійці прийшли і привели в належний стан могилки  своїх рідних, при цьому не забруднюючи прилеглу поряд територію сусідніх могил. Для збору сміття  відведені  місця про які всі добре знають. Пам’ять не лише про близьких повинна бути, а й  про тих, хто поряд з  могилками ваших  рідних покоїться. Від імені керівництва КП «Ритуал» просимо: давайте будемо шанувати світлу пам’ять про рідних та близьких. Відвідайте  могилки, приведіть їх до належного  санітарного стану і давайте не будемо  забруднювати священне місце  останнього прихистку світлої пам`яті  рідних  вам людей. Слід  з християнським розумінням, з повагою і любов`ю  відноситись до нашого земного обов`язку перед померлими.

ФОТОРЯД

 І.Мельник                           

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я