ЗРУЧНО ТА ЕКОНОМНО.Чому не використати в Олександрії

0
256

Під час відпочинку в Києві спостерігав за новизною в наданні комунальних послуг населенню. Те, що в

столиці чистота і порядок, сумніву немає. На кожному кроці, біля будинків стоять рухомі контейнери, в які зручно поміщати домашні відходи від життєдіяльності.  Дивишся через якийсь проміжок – кілька хвилин – контейнери вже пусті.  І ще одна новизна – кияни не телефонують  і не чекають коли до них завітають  працівники газопостачальної компанії, щоб зняти показники з газових лічильників. На кожному будинку, на під`їздах розташовані спеціальні абонентські скриньки. Кожен мешканець до 20 числа на маленькому аркуші паперу зазначає попередні та поточні показання лічильника, особовий рахунок, ПІБ, адресу та залишає цей аркуш у скриньці.

Зазначають ПІБ та адресу, щоб уникнути непорозумінь у разі помилково зазначеного особового рахунку та невірно відображених показань.  Газопостачальники гарантують збереження інформації відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» .

Для працівників  газового господарства не треба бігати поверхами, тривожити спокій людей, не набивати даремно ніг (більшість людей на роботі).

Чому і в Олександрії не запровадити подібні скриньки. Нехай з метою більшої економії їх можна розмістити не на кожному будинку,  а одна скринька на 2-3 будинки. Адже в тарифі вартості газу є частка від роботи інспекторів, які обходять усі домоволодіння Олександрії.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я