Зроблено все, а очікуваного результату немає

0
84

“Зірка” (Кропивницький) – “Олександрія”-0:0

“Зірка”: Паст, Ямпіль, Кондраков (Збунь, 84), Дришлюк (Тарасюк, 90+2), Маткобожик, Гедж, Загальский, Оганесян, Білоног (Рассадкін, 76), Драченко, Братков.

“Олександрія”: Леванідов, Банада, Бацула, Старенький (Шастал, 69), Грицук, Пашаєв, Сітало, Гітченко, Полярус (Гранчар, 89), Бухал, Протасов (Пономар, 58).

Попередження: Драченко, 44, Білоног, 67 – Грицук, 9, Бухал, 83.

Поле в Кропивницькому  відповідало нормам проведення матчів, хоча були побоювання, що кропивничани не впораються до матчу. До честі останніх, слід відмітити, що газон був дуже гарним у порівнянні з полями на яких відбулися матчі 22-го туру.

На такому полі можна було показувати футбол, бо цьому відповіла і температура повітря – було сонячно –був футбольний день, але футболу ми не побачили, того футболу від якого  захоплює дух, коли адреналін  не залишає ні на мить, коли  в очікуванні голу…

Перший тайм розпочався з великого браку в передачах та відборах обох команд. До середини йшла позиційна боротьба з деякою перевагою господарів поля – «Зірки».  А в другій половині тайму команди дещо розбігалися, але гольового моменту не було аж до останньої хвилини першого тайму, коли з вигідної позиції Полярус пробив  прямо в руки Пасту. А це був, дійсно, стовідсотковий момент, який міг змінити рахунок у матчі на користь олександрійців. У стартовому складі на полі грали досідчені гравці: Гітченко, Старенький,  Грицук, Банада, Пашаєв,  Сітало,  Бацула, але і їм не вдалося  показати бажаний футбол якого чекає вболівальник.

Та й другий тайм  нічим особливим не запам`ятався, бо на полі була лише  з численними фолами,  боротьба – здебільшого в центрі поля. А браку стало ще більше, ніж в першому таймі.  Не було комбінаційної, атакувальної, агресивної та кваліфікованої гри. Обидві команди допустили стільки браку, що його б вистачило  не на один подібний поєдинок.  Нічого не виходило ні в центрі поля, ні на флангах, ні в атаці.  Беззуба гра обох команд  – це справедливо по відношенню до уболівальників, які чекали  змістовної. Комбінаційної та результативної гри, коли було  на кілька днів більше часу до цього протистояння.

Як такого дербі не було – була гра до забитого одного м`яча, який і вирішив би долю цього поєдинку. На жаль, боротьба завершилася нульовою нічиєю. Матч нічим не запам`ятається. Хіба що рахунком – здобутими по одному очку суперниками.

Після цього матчу «Олександрія» залишилась на 8- му місці з 23 очками, «а «Зірка», здобувши бажане для неї очко, перемістилась на 9 місце в таблиці.  Якщо кропивничани можуть записати собі в актив результат протистояння, то «Олександрія», по великому рахунку, повинна записати собі в пасив результат матчу, адже  вся статистика протистоянь  команд на користь олександрійців.

Можливо, що В.Б.Шаран мав на увазі побачити в цьому матчі гру своїх молодих гравців: Бухала, Протасова, Шастала та Гранчара, яких ми побачили по ходу поєдинку. Треба ж награвати молодь.

Сьогодні втрачені очки можуть ще відгукнутися дзвіночком – нервами та напругою в боротьбі за виживання в УПЛ. Усі команди нижче «Олександрії»  мотивовані на збереження місця серед грандів футболу.

«Зірка», за словами  головного тренера Р.Монарьова, буде підсилюватися ще кількома виконавцями з іноземного футболу.  «Олександрія»  заявила кількох молодих виконавців – чекає від яких результативної гри.

Керівництвом “Олександрії” зроблено все в плані матеріального заохочення, серйозного тренерського складу, створені прекрасні умови для тренувань та відпочинку, а результативної гри немає.

Зачекаємо, бо вже 10 березня розпочнуться ігри. О 17. 00 на КСК “Ніка” матч “Олександрія” – “Чорноморець”. Одесити будуть битися за перемогу – їм відступати нікуди.

Чекаємо палкого прихильника  “Олександрії” задля підтримки улюбленої команди, що,безумовно, поверне своє місце в чільній шістці лідерів українського футболу в наступному чемпіонаті. Сьогоднішній стан команди треба пережити, перебороти якісною грою на фініші чемпіонату, щоб стартувати з новими силами і планами.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я