«Золотий лелека» знайшов своїх лідерів, наставників та новаторів

0
119

День вчителя – це  особливий день у житті кожного з нас, бо всі ми колишні учні… Тому, для нас, учителі завжди були ідеалом світочу науки і виховання прикладом сумлінної праці, чуйності і добра, милосердя і самовідданості дітям.

 Кожного року влада вітає педагогів, кожного року ми дізнаємося про кращі імена педагогів, хто своєю працею будує майбутнє України – навчає та виховує справжніх патріотів України.

 4 жовтня в РБК відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Учителя. На сцені ветерани педагогічної ниви Олександрійщини,  хто все своє свідоме життя вчителя віддав учням.

Від імені влади їх вітають найкращими словами подяки, зичуть добра і щастя, міцного довголіття, дарують квіти та подарунки.

А далі вже сьогоднішні кращі молоді вчителі  району виходять на сцену, щоб вкотре почули про їх здобутки на педагогічній ниві сьогодення.І вони отримують найвищу похвалу присутніх.

Урочиста частина – заступник голови Олександрійської  РДА Юрій Коваль та голова райради Ольга Коріненко щиросердно вітають вчителів Олександрійщини з  їх професійним  святом. Від щирого серця побажали усім учителям, вихователям  успіхів на благо юного покоління, достойної зарплатні та розумних учнів.

Від імені районної влади визнано кращих педагогів Олександрійщини нагороджено відзнакою «Золотий лелека» у номінації «Наставник. Лідер. Новатор» завдуючу методичним кабінетом райвно та Грамотою

облдержадміністрації  Т.Г.Мартюшину, Почесну грамоту Міністерства освіти та відзнаку отримала Л.О.Мітленко –вчитель фізики та

іноформатики Новопразького НВК, Подякою  міністерства освіти відмічено роботу  Л.Ю. Балацького – вчителя  географії Войнівської ЗОШ I-III ступенів, Подякою КОДА та відзнакою нагороджено Осику А.Ф.-  вчителя  української мови та зарубіжної літератури Олександрівської ЗОШ I-III ступенів.

Грамотою  РДА та відзнакою відмічено роботу Сергієнко Л.А- – бібліотекаря Олекса

ндрівської ЗОШ I-III ступенів, Буркацьку Т.П.-  вчителя фізики та інформатики Куколівської ЗОШ I-III ступенів, Калашник Н.А -, вчителя початкових класів Новопразького НВК, Костюк

Л.М. – завідуючу Косівським ЗДО та Логвінову Л.Я- методиста відділу освіти.

 До цих вітань приєдналися голови нових ОТГ. Зокрема, Приютівської Андрій Коломійцев, який наголосив, що  у вчителів

сьогодні велика відповідальність – вони є початківцями реалізації нової освітянської реформи – нової української школи. Також він наголосив на ролі патріотичного виховання підростаючого покоління, що є основою майбутнього свідомого будівника  нової української держави.

Заступний голови Новопразької О.Полтавець у своєму вітальному слові  відмітила роль усіх педагогічних працівників разом з обслуговуючим персоналом – від вчителя до працівника відділу освіти, від чергового до  кочегара. Що лише разом  можна дати міцні знання та виховати особистість у сучасних умовах розбудови  української новаторської школи.

 Концерт, танці, пісня, квіти, теплі слова щирої вдячності сьогодні завтра і в неділю будуть лину ти на адресу всіх, хто причетний  до освітянської ниви Олександрійщини.

 Зі святом, дорогі працівники освітянської ниви, нехай завжди будуть у достатку ваші родини, нехай будуть вдячними і слухняними ваші учні та вихованці!

ФОТОРЯД

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я