ЗНО відбудеться за планом – прем’єр-міністр

0
620

Зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до вишів відбудеться за визначеним планом.

Про це сьогодні, 17 червня, під час засідання Кабміну повідомив Прем’єр-міністр Дмитро Шмигаль:

– Наразі немає жодних підстав, щоб його не проводити. ЗНО відбудеться за визначеним планом. «Зрада» відміняється – ніякого повернення корупції у виші шляхом скасування ЗНО не планується. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти і вони його матимуть.

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко розповів про можливе перенесення чи скасування ЗНО, залежно від епідемічної ситуації.

Міністерство освіти також готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до епідеміологічної ситуації.

Також учасникам пробного ЗНО, які цьогоріч через карантин пройшли його вдома, з 1 липня почнуть повертати кошти. За даними Міністерства освіти України, виділено 52 млн/ 450 тис. грн/ з фонду боротьби з COVID-19.

– Виплати коштів учасникам пробного ЗНО розпочнуться вже за два тижні – 1 липня – і будуть здійснюватись через відділення ПриватБанку. Учасники пробного ЗНО, що мають картку “ПриватБанку”, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів. Якщо учасник не має картки, він отримає SMS-повідомлення про те, що картка з компенсованими грошима чекає у найближчому відділенні банку, – зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Передбачається, що повернення коштів триватиме до 1 грудня 2020 року.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я