ЗНО-2020 триває, але не всі беруть у ньому участь…

0
640
В Україні станом на 10 липня уже відбулися 5 ЗНО: з математики, української мови і літератури, фізики, англійської та німецької мов та історії України.
З Олександрійщнини на ЗНО з математики було зареєстровано 683 учасники, в тестуванні взяли участь 519 (76%).
На ЗНО з української мови і літератури зареєструвались 1375 учасників, в тестуванні взяли участь 927 (67,4%).
ЗНО з історії України планували пройти 997 учасників, на пункти тестування з’явилось 613 осіб (63%).
На ЗНО з англійської мови зареєструвались 465 учасників, пройшли тестування 370 (70%).
ЗНО з фізики та німецької мови проходило в м.Кропивницькому. Всі зареєстровані випускники 11-х класів ЗЗСО організовано взяли участь в тестуванні:
– з фізики – 32 учасники;
– з німецької мови – 5 учасників;
В пунктах проведено ЗНО створені належні умови відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину, а саме: кожен учасник ЗНО та залучені особи проходять температурний контроль та забезпечуються захисними масками. Аудиторії, в яких проводяться тестування, провітрюються, поверхні дезінфікуються. На вході до пункту тестування та аудиторій обладнані місця для обробки рух антисептиками. У санітарних кімнатах в наявності рідке мило, паперові рушники. В кожному пункті тестування працюють три медичні працівники.
Під час проведення ЗНО з англійської мови та історії України проводився контроль за дотриманням учасниками вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристроїв зчитування, обробки та відтворення інформації. Такий контроль проводиться із залученням працівника поліції охорони за допомогою металодетектора.
При проведенні ЗНО з історії України один учасник був позбавлений права на виконання сертифікаційної роботи в зв’язку з наявністю в нього телефону.
Наступні ЗНО відбудуться:
– 13 липня з біології, пункти тестування НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа», НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»;
– 15 липня – з географії, пункти тестування НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» та ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей);
– 17 липня – з хімії, проводитиметься в м.Кропивницькому. Управлінням освіти здійснюється організоване підвезення випускників11-х класів до пункту проведення ЗНО.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я