Знаєте, що нас дурять у всьому: на вазі, на ціні, на якості…

0
791

Коронавірус, самоізоляція, карантин, маски, рукавички…ми вже звикли, що без цієї щоденно вживаної термінології та її суворого дотримання – життя наше неможливе. А виходить, що його нам псують і вагомо наші магазини, супермаркети. Хіба не досить, що продукти харчування зросли в рази за ці 2,5 місяці. Люди проковтнули і це …

Скільки існують великі торгові точки, скільки і шукають як обдурити покупців. І знаєте, вони виграють у всьому. У всіх напрямках: на вазі, на ціні, на якості…

Перша вага! Найбільше шахрайство продавці свого товару вклали в вагу. Її найбільше підмінюють водою. Так, простою водою, коли заморожують рибну, м`ясну продукцію (при цьому на етикетках вказують на певний процент води згідно технічних умов, а не стандартів якості, – Авт.), але води там у рази і рази більше. На 300 г замовоженої риби вона складає до 170 г. Чи не забагато!? Далі купуєш консерви. Це добре, що АТБ сьогодні має потужну виробничу лінію продуктів харчування, але ще треба, щоб ця продукція не робила гроші господарям з «повітря», а сьогодні воно так і є.

Візьмемо, для прикладу, рибні консерви «Сардини» під маркою «Своя лінія» виробництва АТБ.

Відкривши, здивувався, що більша половина складу консерви склала звичайна підсолоджена вода. Виходить, що платимо ми за «повітря» – за воду.
А вартість понад 26 грн. за 240 г консервів, вибачте за 120 грамів риби!

З фото чітко видно, що нам продають, як дурять, на чому наживаються – заробляють мільйонні статки.

Де державний контроль, де захист прав споживача, які не повинні чекати сигналів від людей – не допускати таку продукцію на прилавки з виробничих цехів підприємств. Таких підприємств сьогодні сотні, котрі наживаються на тяжкому фінансовому становищі олександрійця із зарплатнею, котра  на рівні мінімальної. От тільки АТБ живе іншими вимірами, іншими потребами, іншими думками про наші гаманці.

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я