Знайомтесь: Кіровоградщина має ще трьох голів РДА

0
271

30 січня, президент України Володимир Зеленський призначив 3-х голів РДА — Новоархангельської, Олександрівської та Новоукраїнської.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

На посаду голови Новоархангельської РДА призначено Олександра Івановича Маличенка,17.03.1982 року народження. Він очолював Вільшанську РДА до 2015 року, а надалі балотувався до обласної ради від БПП. Також Олександр Маличенко працював у Кіровоградській міській раді.

За даними декларації, у минулому році, за основним місцем роботи, Олександр Маличенко отримав 32 850 гривень на підприємстві ТОВ “Ікс-Агротех-Груп”. За інформацією ЄДР, у цій компанії він значиться бенефіціарним власником.

Головою Олександрівської РДА призначено Андрія Дмитровича Лапу. Згідно з даними декларації, Андрій Лапа очолював Світловодську ДПІ Олександрійського управління ДФС в Кіровоградській області.

На посаду голови Новоукраїнської РДА – Віталія Анатолійовича Пастушенка. Як ідеться в його декларації, він був директором підприємств ексголови Кіровоградської ОДА Едуарда Зейналова та екссекретаря міської ради Кропивницького Володимира Слівнова ТОВ “Медова долина”, ТОВ “Новий Світ-Т” та ще низки пов’язаних підприємств. Але, за даними ЄДР, частина компаній вже припинила свою діяльність, а в частині змінився директор.

Також новопризначений голова є бенефіціаром громадської організації “Посольство миру — Центр” та засновником ГО Садівницьке товариство “Аграрник” і благодійного фонду Св. Первоверховних Апостолів Петра і Павла.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я