Зміцнення медичної бази Олександрійського онкодиспансеру

0
134

Документ на право власності на новий наркозно-дихальний апарат отримав 12 січня головний лікар комунального закладу “Олександрійський онкологічний диспансер” Володимир Хірса.

З цією метою до онкодиспансеру прибув заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, який наголосив на важливому моменті придбання наркозо-дихального апарату, що дасть можливість більш якісно і більше безпечно  проводити складні хірургічні операції, коли людина знаходиться під наркозом.

У свою чергу  народний депутат України від Олександрійського виборчого округу Анатолій Іванович Кузьменко підкреслив, що подібне медичне обладнання дуже потрібне і важливе при нинішній складній ситуації із тяжкими захворювання людей на онкохвороби (вартість даного апарату складає суму в 750 тис. грн., що були виділені з державного буюджету через систему Prozorro).

– Зберегти життя людині, продовжити її термін життя, коли хвороба підкрадається зненацька, слід лише зміцненням медичної бази таких медичних закладів. Це перший крок. Другий – придбання ізотопу для проведення променевого лікування хворих. І в цьому напрямку буду намагатися аби держава виділила Олександрійському онкодиспансеру відповідну суму коштів на придбання такого медичного обладнання, від якого буде залежати довголіття людини. Ціна такого питання – понад 7 млн. грн., але що може бути більш цінним, ніж життя і здоров`я людини.

Головний лікар онкодиспансеру Володимир Хірса відмітив:

-Наркозно-дихальний апарат призначений для забезпечення анестезії під час хірургічного втручання  для дорослих. До  теперішнього часу використовувалося застаріле обладнання. З встановленням нового наркозно-дихального апарату стане можливим більш чітко контролювати стан хворого під час операції. Відповідна програма відслідковує на моніторі будь-які мінімальні зміни в оперованого: час вдиху, частоту дихання. При будь-яких відхилень під час операції апарат про це дасть відповідний сигнал.

Головний лікар запросив поважних гостей та місцеві ЗМІ оглянути онкодиспансер після відповідного ремонту.

ФОТОРЯД  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я