Змінився газопостачальник газу для населення. Що треба знати?

0
178

З 1 листопада постачання природного газу для потреб населення на території Кіровоградської області здійснює ТОВ “Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»”, а не ДП «Центргаз», як це було раніше.

523797

Зміна постачальника відбулася відповідно до  Постанови КМУ  №867 від 19.10. 2018 р. «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Колишній постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу в НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації природного газу для потреб побутових споживачів (населення),  за регульованою ціною.

З 1 листопада 2018 р.спеціальні обов’язки з постачання природного газу покладено на нового постачальника – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке і здійснює постачання природного газу для потреб населення на території  області.

Постачальник пропонує всім абонентам укласти з ним договір постачання природного газу на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09. 2015 р. №2500 (далі – Договір), які є однаковими для всіх споживачів України, шляхом підписання заяви-приєднання до умов Договору.

Ознайомитись з умовами Договору за адресою: http:www.naftogazpostach.com та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» №93 від 01.12.2015, газета «Діалог» №38 (1449) від 20.09.2018.

Чітко визначеного терміну передачі немає. Орієнтовно протягом 2-3 місяців абонентами будуть передані підписані заяви-приєднання.

ДП «Центргаз» не закривається і продовжує працювати. Буде здійснюватись ціленаправлена робота з боржниками.

За газ, спожитий з 1 листопада населення Кіровоградської області має сплачувати до нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я