Змагалися старости, селищні голови та депутати…

0
82

Відбулись обласні змагання серед старост, селищних голів та депутатів

 25 травня на стадіоні «ГОЛовківський» відбулись обласні змагання серед сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських і селищних рад, які були організовані Кіровоградським ОЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки обласної державної адміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА. Захід був проведений з метою активізації фізкультурно-масової роботи серед працівників усіх ланок системи управління адміністративно-територіальними одиницями в сільській місцевості.

Під час урочистого відкриття з вітальними словами до учасників звернулися голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Уляна Соколенко та директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

У чемпіонаті взяли участь 11 команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області, котрі змагались у наступних видах спорту: шахи, шашки, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, більярд, волейбол. Переможців та призерів змагань було нагороджено дипломами, медалями та кубками, а всі учасники отримали заохочувальні призи від організаторів змагань.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я