“Зірка” програє, “Олександрія” – доганяти втрачене, а “Інгулець” у погоні за лідерами

0
81

На жаль, 23 вересня кропивницька «Зірка»  вдома поступилася лідеру УПЛ  донецькому «Шахтарю» з рахунком 2:4.  У першому таймі було забито 4 м`ячі. Перший гол записав на свій рахунок Феррейра – на 13-й хв.  «Зірка» зрівнює рахунок на 38-й хв. завдяки влучному удару Мохамеда, який був на ударній позиції (після виконання стандартного від Чичикова, – авт.).  Та до завершення першого тайму  «Шахтар» ще двічі «розстріляв» ворота Паста. На 44-й хв. Марлос забиває, а за хвилину той же Феррейра робить “дубль” – 3:1, і гості йдуть на перерву з хорошим рахунком для себе.

У другому таймі кропивничани зуміли скоротити рахунок на один пункт. На 76-й хв. білоруський легіонер Рассадкін дуже легко обіграв  земляка кропивничан П`ятова – 2:3. Здавалось, що наші земляки дотиснуть суперника, але вже на доданих хвилинах поєдинку – 90+5 хв.Коваленко забиває четвертий м`яч у ворота Паста.

Не дивлячись на дощ, кропивничани  масово прийшли на стадіон, щоб підтримати “Зірку”.  Гра сподобалась усім.

Ще один представник  футбольної Кіровоградщини – ФК “Олександрія” поміряється сьогодні силами з командою “Маріуполь”. Команда дуже амбітна, технічна, “заряджена на голи”.Фомін, Кожанов – аксакали ” Іллічівця”- “Маріуполя”. Серйозні гравці Борячук, Рудика, Насонов, Худжамов, Тотовицький, Тищенко, Болбат – це той кістяк команди, яку створив Севідов, яка сьогодні займає своє достойне третє місце в турнірній таблиці. Нашій команді вкрай конче потрібна лише перемога в цьому протистоянні. Як зуміють зіграти наші земляки, – ми побачимо вже скоро – 17.00, канал “Футбол-1”.

Петрівський «Інгулець» який вибув з 1/16 Кубка України, програвши  київському «Арсеналу» по пенальті, сьогодні зустрічається  в 13-му турі вдома з одним із лідерів  першої ліги – ФК «Полтава». Команда А.Безсмертного після 12 турів має 25 очок, і займає друге місце в турнірній таблиці, поступаючись лише чотирма пунктами  київському  «Арсеналу».  «Інгулець» має 24 очка – і п`яте місце. Матч буде надзвичайно принциповим – гра за 6 очок, як кажуть про такі матчі.  Принагідно згадати, що в сезоні 2016/2017 “Полтава” дійшла до 1/4 Кубка України

Матч розпочнеться о 18.00 на стадіоні «Інгулець». Головний суддя  О.Омельченко (м.Слав`янськ). Примітно, що наш олександрійський молодий суддя Денис Федан у цьому матчі буде виконувати роль четвертого арбітра.