«Зірка» – «Олександрія» – чергова нульова нічия, або 14 на рахунку “Олександрії”онаті

0
99

Матч 25- го туру  чемпіонату України з футболу в ПЛ розпочався на середніх швидкостях гравців обох команд. Протистояння між сусідніми командами-земляками  завжди має інтригу, неупередженість, і неабияку дратівливість та напруженість нервів. Останніми роками все важче стає здобувати переможні очки в кропивчан. Неуступні суперники… Одні нічиї…

До 20-ї хвилини гра проходила здебільшого в середині поля. Воротарі  не мали ніяких неприємностей з боку атакуючих гравців. Та й пресингу, як такого, не було. Якщо нагадати вболівальникам, то останні голи були забиті в 2016 році, коли Бацула (на той час виступав за «Зірку», – Авт.) на доданих хвилинах зрівняв рахунок, принісши «Зірці» залікове очко.

Реально відзначитися голом олександрійці могли на 27-й хв., коли після виконання потужного штрафного Полярус пробив в напрямку воріт Паста, але Гітченко, підставивши голову змінив політ м`яча. А слід було пропускати – Паст міг би і не дотягнутися до шкіряного. Це був один із перших гострих моментів за першу половину тайму.

В`яла гра з боку обох команд. Бачачи таку гру, головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран (було чутно з екрану телевізорів, – Авт.) давав команду молодому Протасову самому атакувати ворота  суперника.  Сім кутових на рахунку «Олександрії», але жодного гострого моменту після їх виконання не досягли своє головної мети – забити  м`яч  у ворота «Зірки».

Реально відкрити рахунок  на 42-й хв. міг той же Протасов, коли в штрафній замешкався з ударом, а це був, справді, гольовий епізод матчу.

Друга половина гри розпочалася за ініціативи олександрійців за активних дій  Поляруса на полі. «Зірка» грає  від оборони. І вже на 51-й хв., коли Бацула перехопив шкіряного побачив на ходу Поляруса, вддавши тому виважений пас, але Артем з вигідної позиції пробиває поряд зі стійкою воріт.

На 53-й хв. Чичикова змінює  21- річний  гравець Сьомка – дебютант «Зірки». На 57-й хв. знову Полярус на гольовій позиції – Бацула виконав кутовий, відбивка і головою  наш нападник пробивав, але знову м`яч летить з поряд зі стійкою воріт Паста.

67- ма хвилина мала стати вирішальноюу матчі, коли знову таки ж Полярус з дальньої відстані підступно пробив  в дальню  дев`ятку воріт Паста, але той дивом таки дотягнувся  руками – чим врятував свої ворота  від неприємностей.

17- річний Русьян – дебютант «Олександрії» з`являється на полі. Не бачимо в атаці Пономаря, Банаду, який раніше підключався до гострих моментів. Всі навісні м`ячі йшли через Бацулу, але вони не знаходили гравців атаки «Олександрії».  Зміна Протасова та Поляруса – гравців, які цього дня найбільше загрожували воротам Паста, зіграли на руку супернику, який явно що згоден був на нічию.

Чотирнадцята нічия «Олександрії»  в нинішньому чемпіонаті (три з яких з  «Зіркою», – Авт.).

А далі що? Домашня гра зі “Сталлю” 7 квітня о 18. 00 на КСК “Ніка”.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я