Зіпсоване свято

0
149

Не вдалося «Олександрії»  у Великдень принести вболівальникам насолоду від перемоги. Фіаско – 0:2 вдома – не радісно, коли на момент матчу фаворитом була «Олександрія». Не буду вдаватися в  подробиці цього поєдинку. На всі сто зіграв хіба що один Паньків, якого не можна звинуватити в пропущених м`ячах.  А скільки він разів рятував ворота від неминучих голів… Млява, невиразна  грав всіх гравців привела до такого результату.

Складалося таке враження, що «Зоря» з перших хвилин перехопила ініціативу – нав`язала «ОлександріЇ» ту силову та вертикальну  гру,  в яку грають наші земляки. І це принесло їм бажаний результат.  Вернидуб вгадав  з заміною ще в першому таймі, коли на поле вийшов «джокер» – Громов, яки по ходу матчу став автором обох забитих м`ячів.

Швидкість, настирливість в боротьбі за шкіряний на всіх позиціях, надали нашим гостям безперечну перевагу протягом всього матчу. І як наслідок, Громов на 36-й хв. замінив травмованого Кабаєва (розсічення під оком), як вже за 5 хвилин – на 41- й хв. відкрив рахунок у матчі після пасу  справа від Хомченовського. Хоча за мить до цього Лучкевич мав забивати, коли виходив на очну зустріч з Шевченком, але в останню мить не зміг проштовхнути шкіряного мимо голкіпера. Протасов, Микицей – було видно що ці гравці випадають із загального рисунка гри. Їх замінили на полі Полярус  та Шастал, а згодом  і Довгого змінив Банада, але від цього майже нічого  кардинального не змінилося на користь «Олександрії».

Здавалося, що по перерві  В.Б.Шаран достукався до кожного зі своїх гравців- налаштувавши останніх на іншу гру, яку чекають  олександрійці. Побігли наші гості. Вони повністю  перегравали наших гравців.

І в другому голі гарний асист знову таки зробив на Громова той же Хомченовський, який вивів напряму віч-на -віч з Паньківим  – 0:2 – попереду гості.

Усі намагання наших гравців змінити ситуацію на їх користь – не вдалося.  Фінальний свисток засвідчив  заслужену перемогу «Зорі».

На прес- конференції головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран взяв всю вину за програш на себе, наголосивши, що дав можливість деяким гравцям після важкого матчу з «Маріуполем»  відпочити, бо побачив, як інші на тренуваннях старалися, в яких горіли очі, але вони не справдили його бажання. Зіграли дуже погано- провально.

-Це був один із найгірших  матчів за всі 26 турів, які зіграла «Олександрія», – таку оцінку дав гравцям та власне собі В.Б.Шаран.

Задуматися є над чим. Це не трагедія, але треба більш відповідально відноситися до гри, до вболівальника, який цього дня засвідчив своє шанування «Олександрії».