Зіпсоване свято

0
208

Не вдалося «Олександрії»  у Великдень принести вболівальникам насолоду від перемоги. Фіаско – 0:2 вдома – не радісно, коли на момент матчу фаворитом була «Олександрія». Не буду вдаватися в  подробиці цього поєдинку. На всі сто зіграв хіба що один Паньків, якого не можна звинуватити в пропущених м`ячах.  А скільки він разів рятував ворота від неминучих голів… Млява, невиразна  грав всіх гравців привела до такого результату.

Складалося таке враження, що «Зоря» з перших хвилин перехопила ініціативу – нав`язала «ОлександріЇ» ту силову та вертикальну  гру,  в яку грають наші земляки. І це принесло їм бажаний результат.  Вернидуб вгадав  з заміною ще в першому таймі, коли на поле вийшов «джокер» – Громов, яки по ходу матчу став автором обох забитих м`ячів.

Швидкість, настирливість в боротьбі за шкіряний на всіх позиціях, надали нашим гостям безперечну перевагу протягом всього матчу. І як наслідок, Громов на 36-й хв. замінив травмованого Кабаєва (розсічення під оком), як вже за 5 хвилин – на 41- й хв. відкрив рахунок у матчі після пасу  справа від Хомченовського. Хоча за мить до цього Лучкевич мав забивати, коли виходив на очну зустріч з Шевченком, але в останню мить не зміг проштовхнути шкіряного мимо голкіпера. Протасов, Микицей – було видно що ці гравці випадають із загального рисунка гри. Їх замінили на полі Полярус  та Шастал, а згодом  і Довгого змінив Банада, але від цього майже нічого  кардинального не змінилося на користь «Олександрії».

Здавалося, що по перерві  В.Б.Шаран достукався до кожного зі своїх гравців- налаштувавши останніх на іншу гру, яку чекають  олександрійці. Побігли наші гості. Вони повністю  перегравали наших гравців.

І в другому голі гарний асист знову таки зробив на Громова той же Хомченовський, який вивів напряму віч-на -віч з Паньківим  – 0:2 – попереду гості.

 Усі намагання наших гравців змінити ситуацію на їх користь – не вдалося.  Фінальний свисток засвідчив  заслужену перемогу «Зорі».

На прес- конференції головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран взяв всю вину за програш на себе, наголосивши, що дав можливість деяким гравцям після важкого матчу з «Маріуполем»  відпочити, бо побачив, як інші на тренуваннях старалися, в яких горіли очі, але вони не справдили його бажання. Зіграли дуже погано- провально.

-Це був один із найгірших  матчів за всі 26 турів, які зіграла «Олександрія», – таку оцінку дав гравцям та власне собі В.Б.Шаран.

 Задуматися є над чим. Це не трагедія, але треба більш відповідально відноситися до гри, до вболівальника, який цього дня засвідчив своє шанування «Олександрії».

І.Мельник  

ФОТОРЯД       

мЗіпсоване свято

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я