Зіграність “Олександрії” проти “Шахтаря”- результат бойової нічиєї

0
1028

Стартовий склад “Олександрії”  в протистоянні з “Шахтарем” дещо змінений був від В. Б. Шарана. У воротах – Білик, в захисті молодий гравець – Мельник. В основі не часто можна бачити Банаду. А так усі гравці зайняли свої позиції на полі.

І вже з перших хвилин олександрійці задали тон грі. Більше позиційно атакували ворота П’ятова. Активно діяв лівий фланг, де Третьяков намагався організувати небезпеку воротам суперника. За 20 хвилин по грі  цього напруженого поєдинку, господарі дещо більше почали володіти шкіряним. Олександрійці виважено, розумно діяли в захисті своїх воріт від посягань суперника.

На 31-й хв. Мораєс занадто грубо зірвав випад Банади, коли той швидко наближався до штрафної воріт суперника, за що суддя в полі Катерина Монзуль вилучила гравця “Шахтаря” за зірвану атаку. Гостям посміхнулася фортуна, якою в першому таймі олександрійці не скористувалися.

Більше того на початку другого тайму господарі відкрили рахунок у матчі. Що робили захисники в цьому моменті, важко сказати – пропустили стрімкий прорив Додо на 47-хв.що завершився ударом голови, і шкіряний у сітці воріт Білика. Тон гри за “гірниками”, і це в меншості. Та вже на 53-й хв. контратака “аграріїв” до якої долучився вміло Ковалець, Сітало. Їх намагання втілив у гол Банада. Це його 20-й гол за “Олександрію”. Цей гол подарували Лучкевичу, котрий напередодні став татом. Ну що, гра тільки почалася. 1:1- цей рахунок “Шахтарю” не до вподоби. Вони заграли активніше з виходом . Майкона та Фернандо, котрі явно загострили атакувальні дії господарів. Та вийти вперед мали олександрійці.  На 77-й хв, Третьяков пробив в хрестовину воріт господарів. Це був вирішальний епізод у цьому складному поєдинку. Здобута очко на виїзді олександрійцями, можна зарахувати як позитив.

Відібрати очки в чинного чемпіона – це великий стимул на майбутні матчі.

Вітаємо нашу команду з хорошою грою і заліковим очком.

Іван Мельник


 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я