Зі святом захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

0
1024

Шановні чоловіки і жінки!

 Прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України!
Свято сили, благородства, честі і патріотизму відзначають усі, хто боронили Батьківщину, й ті, хто зараз перебувають на військовій службі.
Сьогодні святковий і, водночас, скорботний день, адже ми згадуємо і вшановуємо тих, хто віддали життя, виборюючи цілісність і незалежність нашої країни.
Висловлюю глибоку вдячність вам, шановні військовослужбовці, наші захисники і захисниці, за патріотизм, самовідданість, гідну службу, за те, що оберігаєте мир і спокій на нашій території та в наших оселях.
У цей день бажаю усім вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, впевненості у завтрашнім дні, а головне – мирного неба!

  ***                                             З повагою міський голова Сергій Кузьменко    

           Зі святом козацького духу і Покрови Пресвятої Богородиці!                      Сьогодні Україна відзначає славетні свята –День захисника та захисниці України та Покрови Пресвятої Богородиці. Свята, що нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших воїнів – козаків. Саме з козацького роду вийшла українська армія, яка відстоює національну гідність  України, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні. Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх олекандрійців, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників – захисників та захисниць, хто ціною свого життя несе нам мирне життя!

З повагою директор ПП «Грант-Житло» Геннадій Глазков   

***

Шановні захисники Вітчизни!

Щиро, від усього серця вітаю зі святом — Днем захисника України та із Покровою Пресвятої Богородиці. Нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого. Вітаю воїнів із Днем захисника та захисниці України та українського козацтва. Хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю. Насправді — небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія — Батьківщину захищати. Низький вам уклін та найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

З повагою директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий  

***

Дорогі олександрійці, щиро вітаю вас із Днем захисника та захисниці України та Покровом Пресвятої Богородиці!

Величні свята, що символізують любов і шану українців до Божої віри, його благословення на гарні справи оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Особливі слова подяки адресую ветеранам війни, яких з кожним роком все менше і  менше… Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Від усієї душі бажаю Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя!

З повагою Ольга Бондар 

***

Дорогі співвітчизники!

Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, з Днем захисника України та Покровом Пресвятої Богородиці! Свята, що уособлюють в собі честь, гідність, мужність, героїзм і любов до рідної матінки -України. 14 жовтня — свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Ми вдячні кожному захиснику за героїзм і справжній українськй бойовий дух!

Редакція “Істина від Олександрії” 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я