Жителі Власівки вже не хочуть приєднуватись до Полтавщини

0
99

Голова ОДА Андрій Балонь заявив, що думка про приєднання до Полтавщини була маніпулятивною по відношенню до жителів Власівки

  • За словами голови ОДА Андрія Балоня, під час крайньої зустрічі у Власівці говорили про комплекс проблем, які є у селищі. “Люди скаржаться на погані дороги, очисні споруди, добудову будинку культури та будівництво школи. У моєму розумінні Власівка – це яскравий приклад того, як дуже гарне селище в географічно вигідному розташуванні перетворили на депресивне місце. Під час пошуку цього виходу хтось їм підкинув один із варіантів – перейти під територіальну юрисдикцію Полтавської області. Проте, коли ми розібралися в деталях, виявилося, що це надумана кількома людьми історія, яка не має жодного продовження. Зараз люди вже не бажають від’єднуватися”, – прокоментував очільник ОДА.

Обласна влада заявляє, що допомагатиме у вирішенні проблем селища. Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію будинку культури вже виготовлена і це вирішуватиметься в першу чергу. Друге – завершення реконструкції школи, де тривають роботи.

З питання очисних споруд та смогу будуть звертатися до бізнесу, який його продукує, з вимогою переглянути установки з очищення повітря. Прокоментував Балонь і питання будівництва об’їзної дороги. “Цю дорогу знищили ті, хто по ній частіше всього їздить, – великоваговий транспорт місцевих підприємств. Проте діалогу з цими підприємствами поки що немає. На будівництво понад 5 км дороги потрібно 140 млн грн – це дуже великі кошти як для однієї дороги в контексті сумарних річних витрат, виділених цьогоріч на утримання місцевих доріг області (700 млн. грн. . Ми не настільки багаті, щоб збудувати її одному підприємству. Ось тут би хотілося комунікувати з місцевим бізнесом і вирішити це питання спільно. Можливо, Служба автомобільних доріг чи Мінфін окремою статтею видатків передбачать ці кошти, і тоді не потрібно буде нікого просити”, – зазначив він.

Балонь підсумував, що у цілому жителі Власівки розуміють, що їх чують, і відповідно на це реагують.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року депутати Полтавської облради проголосували за приєднання смт Власівка до Кременчуцького району Полтавщини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я