Згадаймо Руслана Гаврилова

0
194

Так швидкоплинно біжить час, встигаєш лише констатувати, що саме так… Уже півроку серед когорти журналістів Олександрійщини немає відомого журналіста-блогера «Моєї Олександрії» Руслана Гаврилова.
Біля могили зібралися ті, хто завжди був поруч з ним: колеги, друзі, товариші, однодумці, дружина. Вкотре згадували спілкування, робочі моменти, що були пов`язані з іменем Руслана. Як не вистачає його, перш за все серед родини, серед близьких, серед колег журналістів. Півроку – багато чи мало? Одна мить. Здається, що ще вчора спілкувалися, зустрічалися в ході журналістської роботи, а сьогодні вже півроку.
Згадаймо зі світлою пам`яттю Руслана Гаврилова, який своєю невтомною працею завжди був поряд там, де вимагала нагальна ситуація, він був першим серед перших у журналістиці.
Вічний покій і царство небесне!

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, растение, дерево, цветок и на улице
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице
На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Анатолий Тримбач, люди стоят, растение, цветок, дерево, на улице и природа
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, цветок, растение, дерево, на улице и природа
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, растение, цветок, дерево, на улице и природа

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я