Завтра «Олександрія» повинна приблизитися ще на крок до заповітної мрії

0
220

19 травняо 14. 00 на КСК «Ніка» відбудеться  надзвичайно важливий поєдинок «Олександрія» -«Львів». Матч, що повинен  наблизити нашу команду ще на один крок до омріяного сподівання отримати бронзові нагороди чемпіонату в УПЛ.  Надзвичайно трепетний у психологічному плані матч.  До завершення чемпіонату здається, що не так багато турів залишилося, але кожен з яких може загострити конкуренцію в боротьбі за почесне третє місце.  Якщо золоті та срібні нагороди вже «розібрали», то за бронзу уперто чіпляються «Маріуполь» та «Зоря», що не полишають надій на диво…

Гадаю, упевнений, що такого дива їм не подарує «Олександрія», бо вона гідно провела весь чемпіонат, намагалася дати бій усім суперникам, домігшись перемог, що і забезпечили їй місце  бути третьою командою України в сезоні  2018/2019.

У 29-му турі зустрічаються :

«Динамо»-:-«Маріуполь»                       18.05.19 17:00

«Олександрія»   -:-«Львів»                    19.05.19 14:00

«Зоря» :-«Шахтар»                                  19.05.19 17:0

Як бачимо, для команд, що боряться за третє місце, що для «Зорі», що для «Маріуполя»  поєдинки дуже важливі і визначальні. Чи спроможні вони будуть отримати перемоги, щоб загострити інтригу в боротьбі за бронзові нагороди з «Олександрією», яка буде приймати вдома амбітну львівську команду, покаже результат поєдинків.

«Олександрії» потрібна перемога, бо далі виїзд до «Маріуполя» та «Зорі», а завершують «аграрії» 30 травня домашнім матчем  з київським «Динамо».  Бачимо, що нелегкі  поєдинки попереду, що вимагатимуть від команди повної концентрації уваги, стійкої психології, витримки і сили волі до перемоги та майстерності.

Адміністрація ФК «Олександрія» запрошує небайдужих уболівальників, у тому числі і  диванних,  прийти та підтримати улюблену команду, вона варта вашої підтримки. Вона дарує шанс вкотре виступати в Лізі Європи, до якої всі ми широкомасштабно прагнемо якнайскоріше долучитися. “Олександрія”  в цьому плані вже робитиь важливаі кроки…

І.Мельник

ФОТОРЯД  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я