Завтра «Колос»  – «Олександрія»

0
195

                   22 вересня о 19.30 по каналу «Футбол-1» буде транслюватися

прямий ефір матчу  «Колос» -«Олександрія». Два суперники, котрі мають свої завдання на цей чемпіонат. Якщо для «Олександрії» важливо буде реабілітувати себе після програшу від «вовків» -«Вольфсбурга», то для ковалівського «Колоса» – це зміцнення позиції в першій шістці.

 Важливо, щоб розуміння, уява та відображення картини гри збігалася з вимогами тренерського штабу, коли гравці виходять на поле. Воля, фізичний стан гравців, психологія  – правильний розподіл даних рис на весь поєдинок,  стали основою тактики і стратегії на футбольному полі.

Зіграти в належний для команди футбол – це  втілити  засвоєні теоретичні заняття  в практику.  Як засвоїли – такий і результат.

А щодо суперника, то ковалівці серйозно заявили про себе в дебюті чемпіонату. Після 7- го туру мають в активі 11 очок: 3 перемоги ( «Колос» -«Маріуполь» – 2:1, «Олімпік»- «Колос» – 0:1, «Колос» -«Львів» – 1:0, 1 нічия  «Десна»- Колос» -0:0 та три програші «Колос» -«Зоря» – 1:3, «Дніпро-1» -«Колос» – 2:1, «Колос» -«Ворскла» – 0:3). Статистичні дані для «першачків»  чемпіонату гарні, що дали можливість сьогодні займати 6-те місце в  турнірній таблиці серед 12 команд.

Мені запам’ятався  переможний гол від «джокера» –  сина тренера «Колоса», Руслана Костишина меншого – Дмитра, який приніс перемогу над ФК  «Львів» у 7- му турі. Вийшов на заміну і забив.

Команда завжди націлена на ворота суперника, грає в амбітний швидкий футбол, жорстка у відборі, не дивиться на титули і  авторитет гравців суперника. Вольова, сильна духом…

Подивимося чим закінчиться цей поєдинок – яким результатом потішать нас «аграрії», яким, у разі  перемоги, є можливість приблизитися до другої сходинки турнірної таблиці, бо «Зоря» приймає «Маріуполь» – двобій двох не поступливих команд, а «Десна» – лідера чемпіонату «Шахтар». Цікаво розпочався тур. Вчора СК «Дніпро-1» здобув перемогу над  «Карпатами»- 2:0.

Сьогодні будемо очікувавти наступні два матчі “. “Львів” -“Олімпік”, “Зоря” -“Маріуполь”.

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я