Заступник голови ОДА Андрій Коломійцев побував із робочою поїздкою у Добровеличківському районі

0
128

Відбулася робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Коломійцева та голови районної державної адміністрації Василя Смаглюка із громадськістю села Новостанкувата Тернівської сільської ради, під час якої обговорили питання соціально-економічного розвитку території.

Учасники зустрічі акцентували увагу на можливостях взаємодії громади та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у вирішенні питань місцевого значення. Андрій Коломійцев навів приклади успішної реалізації спільних проектів органів самоорганізації населення та органів влади на Кіровоградщині, у результаті яких було вирішено ряд актуальних місцевих питань. Також було озвучено найбільш поширені проблеми населення більшості територій області і визначено можливі шляхи та методи їх вирішення.

Присутні на зустрічі активно долучилися до обговорення. За підсумками зустрічі домовилися напрацювати пропозиції щодо співпраці, спрямованої на розвиток громади.

Під час візиту до Тернівської сільської ради гості відвідали НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради. Учасникам навчально-виховного процесу було вручено два ноутбуки та сертифікат на отримання інтерактивної дошки «MolyBoard».

За матеріалами веб-сайту Добровеличківської РДА

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я