Запит народного депутата України. Куди везуть щебінь?

0
146

Уже понад місяць з колишнього розрізу “Морозівський” вантажні авто невідомого підприємства вивозять щебінь – залишки від залізниці, що слугувала для вивозу  вугілля з розрізу до Димитрівської брикетної фабрики… Люди кажуть, що везуть у напрямку Олександрії –  продають на виробництво будівельних матеріалів… Невже таким чином є намір погасити борги з зарплатні  колишнім “енерговугільцям”.

Народний депутат А. І.Кузьменко, оголосив на засіданні Верховної Ради 9 лютого запит колишніх працівників ЗАТ “Енерговугілля” стосовно невиплати заборгованості по зарплатні. Дане звернення було направлено Міністру юстиції України П.Петренку.

У зверненні народний депутат говорить про правову оцінку діям ЗАТ “Енерговугілля”, що за інформацією колишніх працівників здійснив незаконно продаж активів підприємства по заниженій вартості, а при цьому  не виплатив понад 16 млн. грн. зарплатні працівникам, які не в змозі оформити – відновити свій страховий стаж. Підприємство протягом багатьох років знаходиться в стадії банкрутства (з 2010 року майно знаходиться під арештом).

А. І. Кузьменко в  свою чергу просить дати доручення  Мінюсту розглянути звернення колишніх працівників ЗАТ “Енерговугілля” та надати правову оцінку акту продажу активів боржника аби з’ясувати, чи не є такі дії схемою уникнення боржником відповідальності по боргах.

Також депутат з відповідним запитом звернувся до голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги, в якому вимагає терміново провести  перевірку щодо дотримання законодавства про працю, забезпечення соціально-правових гарантій працівників під час надання в оренду та повернення з оренди структурних підрозділів цілісного майнового комплексу  ДХК «Олександріявугілля» в свій час.

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я