Запиши себе до Реєстру громади, щоб не бігати містом за довідками!

0
137

Свого часу велася розмова, що прийде час, коли до мінімуму буде зведена “біготня”  людей при оформленні різноманітних документів. Сьогодні таке явище вже стало звичайним.  Створено ЦНАП – центр по наданню адміністративних послуг при якому діє нова послуга із включення жителів до Реєстру громади м. Олександрії.  Це для того, щоб  наші жителі не  “бігали ” містом за довідками про склад сім’ї для отримання субсидії та оформлення соціальних виплат.
Сьогодні до єдиної електронної бази даних підключені три надавачі послуг: ЦНАП, КП «Житлогосп» та управління праці і соціального захисту населення. Це дозволяє застосовувати електронний обмін даних, щоб спростити отримання громадянами ряду соціальних та адміністративних послуг.
На даний час до Реєстру громади включена інформація про тих осіб, що зверталися до ЦНАПу. Аби Реєстр був повний, олександрійцям потрібно звернутися до ЦНАПу з оригіналом паспорта, замовивши онлайн послугу на сайті cnap.olexrada.gov.ua (код послуги 14-11) за посиланням https://cnap.olexrada.gov.ua/poslugi/posluga/189.
Громадяни, які будуть включені да Реєстру, не матимуть потреби звертатися за довідками у відповідні служби.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я