«Заквітчана Олександрія»

0
426

З нагоди 273-ї річниці з дня народження Олександрії першими відкрили свій дарунок городянам юні художники студії, якою керує  Анна Панкратова, що почала діяти нещодавно, але вже має свої гарні надбання. 22 травня в центральній міській бібліотеці ім. О.С.Пушкіна відбулася перша виставка робіт юних художників Олександрії. Серед картин, що вирізняються світлими  фарбами життя, пейзажами, що тісно пов`язані з містом (відомі історичні будівлі,  приватні будинки, місця відпочинку …) бачиш наскільки світлі та чисті помисли у юних художників, які вміють передати атмосферу цілісності малюнка, точності форм будівель, що вгадуються безпомилково… Студія не так давно працює,  але має  успіх, бо нею керує справжня художниця Анна Панкратова, яка приурочила дану виставку «Заквітчана Олександрія» до Дня міста.

У своїй промові вона відмітила, що це перша виставка робіт «студійників», яким  5-12років, але наполегливість, старанність і хист дітей мають результат.

Цікаві роботи у К.Клепач, Є.Осінської, К.Косяка, М.Забранської, Д.Квесадзе, Є.Петрушевської  та інших юних художників.  Усі вони мають талант до малювання, як живопису так і натюрморту…

Нехай зростають великі художники в Олександрії!   

І.Мельник  

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я