За волю до перемоги!

0
74

Гадалося, що 26 хвилина стала вирішальною у матчі  «Чорноморець» – «Олександрія», коли  швидка контратака господарів поля увінчалась успіхом, що “Олександрія”  по подальшому ходу матчу  не відіграється.  Точний пас  у виконанні Ковальцем на  на хід Третьякова закінчився тим, що останній обіграв Бацулу, вийшов  віч-на-віч з Леванідовим і потужно пробив у правий верхній кут воріт «Олександрії »- 1:0 – одесити попереду. Хоча першими повинні були відкривати рахунок саме гості, коли після потужного удару Чорнієм  м`яч було вибито в останню мить з лінії воріт  «Чорноморця» завдяки Бажану.

Уже до завершення першого тайму на «гірчичники» були посаджені  четверо гравців «Олександрії»: Козак (19), Пашаєв ( 25), Басов (30), Чорній (33).

На 42-й хв. Куліш пробивав у пусті ворота (схожий момент з Чорнієм, – авт.), але цього разу ворота суперника врятував вже Рахманов. А на 45-й хв. Чорній отримує друге попередження – і «червона картка». 10 гравців  «Олександрії» залишаються на полі на другий  тайм. Ось вам і ситуація!  Намагання змінити ситуацію – зрівняти рахунок у першому таймі для олександрійців стало не виконаною дією.  До того ж на 48-й хв.  вдруге Ковалець виводить один- на-один вже Хобленка, який перебіг Басова і забив другий м`яч у ворота «Олександрії».  Сумно, тривожно стало на душі.  З часом з поля був вилучений вже і гравець «Чорноморця» – автор першого голу в наші ворота Третьяков. Встановлено статус-кво по вилученнях. Відкрилася віддушина для  олександрійців.  Цуріков, Грицук, Пономар, Сітало  попереду атакують і заробляють пенальті – його бездоганно на 79-й хв.   реалізував  сам «потерпілий» Грицук  – 1:2. Шанс відігратися – зрівняти рахунок більш, ніж за 10 хвилин до завершення поєдинку стало можливим  для «Олександрії». Хлопці зробили все залежне від них – поклали на вівтар  всю свою майстерність і волю.  87-й хв. принесла олександрійцям удачу. Грицук вивів на ударну позицію Сітала, а той вже не схибив  – з ближньої відстані влучно пробиває, і рахунок стає – 2:2. Ось вам, що таке футбол!  Програвати  2:0! Залишитись в меншості! А в результаті відігратися! Це щось неймовірне! Це ж треба мати яку велику волю до перемоги!  «Олександрія» продемонструвала  бажання грати за будь-яких умов, проявивши справжній чоловічий бійцівський характер, коли хлопці витримали психологічний тиск, включили швидкості, і як результат, вивезла з Одеси до Олександрії на радість  її уболівальників бажане очко. Молодці!

На матч прийшло понад 5000 глядачів. Температура повітря  – +37С.

«Чорноморець»: Безрук, Ковалець, Мусолітін (Каверін, 55), Новотрясов, Машнін (Хобленко, 46), Балан, Зубейко, Антонов (капітан) (Бобко, 77), Третьяков, Політило, Рахманов.

Запасні: Смородін, Сільвіо, Норенков, Каплієнко.

Тренер: Олександр Бабіч.

ФК «Олександрія»: Леванідов, Бондаренко, Каленчук, Куліш, Пономар (Сітало, 46), Чорній, Пашаєв, Бацула (Грицук, 74), Банада, Козак (Цуріков, 45+4), Басов (капітан).

Запасні: Паньків, Чеботаєв, Запорожан, Гітченко.

Тренер: Володимир Шаран.

Голи: Третьяков, (26), ХобленкоЮ (49) — Грицук (79 — пенальті), Сітало (87).

Попередження: Третьяков, (62), Каверін, (67), Рахманов, (74), Бобко, (90+1) — Козак, (19), Пашаєв, (25), Басов, (30), Чорній,  (33), Каверін, (57), Бондаренко, (75).

Вилучення: Третьяков, (70, за друге попередження), — Чорній, (45,  за друге попередження).