За словом – діло

0
92

У Войнівці Приютівської громади провели ямковий ремонт дороги

Скаржники акцентували увагу на поганому транспортному сполученні через вибоїни на дорозі. До того ж особливо актуальною проблема стала з табірної зміни в дитячому оздоровчому таборі дружба та початком дачного сезону.

Оскільки Войнівка входить до складу новоствореною Приютівської об’єднаної територіальної громади Юрій Коваль звернувся до голови Приютівської селищної ради ОТГ Андрія Коломійцева з проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалась.

І вже минулого тижня на вказаному відрізку дороги почалися ремонті роботі – великі ями були засипані відпрацьованим асфальтом, де було необхідно попрацював грейдер. Ремонт дороги проводився без залучення бюджетних коштів коштом власних резервів Олександрійської дільниці експлуатації доріг завдяки особистим домовленостям голови Приютівської ОТГ Андрія Коломійцева.

Надалі буде вирішуватися питання прийняття відповідної дороги на баланс, адже наразі проведення капітального ремонту дороги робить неможливим відсутність балансоутримувача та статусу вказаного відрізку автошляху, – повідомляє “Голос громади”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я