За останні 4 роки на Кіровоградщині відкрили 1400 місць у дитсадках

0
453

07863За останні чотири роки на Кіровоградщині створили 1400 місць у дошкільних закладах. Крім того, відкрили 23 заклади та 38 груп у діючих дитсадках. Про це повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час відкриття дитсадочка у селищі Нова Прага Олександрійського району у суботу, 1 червня.

– 1400 малюків Кіровоградщини отримали можливість ходити до дитячих садків. Це солідна робота. Сьогодні відкриваємо дитсадок на майже півсотні місць у Новій Празі. Сподіваємося, що у 2019 році у Голованівську, як ми і обіцяли, буде новий дитячий садок на 120 місць, – наголосив очільник області.
У 2018-2019 роках в області з’явилося більше чотирьох сотень дошкільних місць. Відкривали їх у Новоукраїнському, Кропивницькому, Новоархангельському, Новомиргородському, Олександрівському, Устинівському та Петрівському районах, а також у Кропивницькому, Бобринці, Малій Висці, Соколівській та Великосеверинівській об’єднаних територіальних громадах.
Знаковими об’єктами були реконструкція дитсадку «Світлячок» у Новгородці, капітальний ремонт садочку «Сонечко» у селі Лебедине Устинівського району та реконструкція дитсадку «Зернятко» у Новоукраїнці. Усі вони не працювали понад десяток років.
Майже три сотні робочих місць створили у дитсадках.

Усього на Кіровоградщині 444 дошкільних закладів, у яких виховується більше 30 тисяч дітей.
Протягом останніх трьох років область піднялася з сьомого на четверте місце у рейтингу Кабінету Міністрів України за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти».
За розвитком дошкільної освіти область займає сьоме місце.

ФОТОРЯД 

 
                      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я