За грудень олександрійці сплатять за тепло на 18% менше

0
142

Відповідно до постанови Уряду України від 24 грудня 2019 року, у зв’язку зі зменшенням вартості природного газу з 6235,51 гривні до 4276,69 гривні за один кубічний метр (без ПДВ), теплопостачальним організаціям було рекомендовано зменшити вартість послуги з централізованого опалення для споживачів.

На сьогоднішній день 6 теплогенеруючих підприємств області знизили варітсь тепла для своїх клієнтів.

16 січня міською владою м.Олександрія було детально вивчено та проаналізовано можливість зниження тарифу на тепло для олександрійців відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.
Уже завтра, 17 січня, відбудеться позачергове засідання виконкому, члени якого повинні проголосувати зобов’язати КП «Теплокомуненерго» перерахувати діючий тариф за грудень у бік зменшення на 18% у зв’язку зі зниженням ціни на газ.
Діючий тариф не змінювався з 2018 року і становить 1712,20 грн. за 1Гкал. Після перерахунку вартість однієї Гкал у грудні для населення становитиме 1404,004 грн.
У січні-квітні вартість тепла у бік зменшення буде перераховуватись відповідно до зниження ціни, за якою КП «Теплокомуненерго» закуповуватиме природний газ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я