За багаторічну та плідну працю

0
307

27 жовтня, напередодні Дня державної служби  охорони  при МВС України, в міському відділ поліції відбулися урочисті збори з цієї нагоди.

Начальник патрульної служби при міському відділі поліції В.Глущенко від імені начальника поліції привітав колишніх працівників державної охорони, а нині сивочолих ветеранів-пенсіонерів з їх професійним  святом, що відзначається 29 жовтня. Побажав присутнім у залі міцного довголіття, щастя в родинах та добробуту, а також  наголосив, що досвід ветеранів сьогодні у нагоді молодому поколінню, яке тільки починає свій шлях в системі охорони та вручив Подяки і вимпели.

Від ветеранської організації, її голова Г.І,Донець відмітив про  наступне, що  у свій час працівники служби охорони несли з честю і гідністю своє призначення охороняти державну власність від посягань злочинців не жалкуючи свого життя.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

Ветеран державної  служби  охорони О.Є.Болілий, який віддав цій справі не один десяток років, згадав цікаві моменти з роботи працівників  охорони «соціалістичної власності», наголосивши, що були різні ситуації, але служба охорони об`єктів старалася працювати бездоганно по затриманню та розшуку крадіїв.

-І сьогодні ми, ветерани служби охорони, завжди спілкуємося, зустрічаємося, бо є що згадати, є про що поговорити, згадати і пом`янути тих, кого вже немає поряд. Я сьогодні кажу, що двері мого кабінету завжди відчинені для наших ветеранів у наданні допомоги.

Серед відзначених, кращі з кращих, хто проявив особисту самовіданність справі  боротьби зі злочинністю, зміцненню правопорядку. За багаторічну та плідну працю Подяки та вимпели отримали:  О.Болілий, Г.Колінько, В.Козицький,  Ю.Дмитренко,  С.Застеба, Г.Краснюк, В.Попов, А.Тимченко, В.Томілін, А.Ошеренко, Г.Степаненко, Г.Толмач, А.Камша. Серед них і жінки, ветерани служби охорони Т.Кравцова та Л.Радзівіло.

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я