З такою кількістю хворих треба щось думати і робити… 994 – антирекорд від початку пандемії. Чого чекати далі?

0
853

Людський світ з кожним днем все більше і більше починає хворіти, і більше помирати. Літо – стало різким  поштовхом до розповсюдження пошесті. Бізнес ставить меркантильність заробітку вище людського життя. Не дослухаєтьсядо ВОЗ, яка щоденно попереджає, що пандемія набирає нових обертів зростання та розповсюдження, що вона не стоїть на місці – це підступний ворог, з яким  медицина не спроможна на даний час вести успішну боротьбу. І це треба визнати. Сиди вдома! Дотримуйся карантину! Подумай про завтра!

У Кіровоградській області за добу виявили двох хворих на коронавірус з 636 заболілих,  -повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація. Пошесть виявлена  в жінки та чоловіка з Кропивницького. За добу один випадок одужання. Всього одужали 524 особи.

Цікаво, що з`явилася статистика про проведення тестів. Так, за минулу добу в області зробили 451 ПЛР-досліджень.

За даними карти моніторингу РНБО на Кіровогрдащині хворіють 81 людина. Підозра в 1340 людей.

В  Україні, уже страшно й озвучувати цифри, що щоденно збільшуються:  за добу черговий антирекорд – 994 нових випадків захворювання. Всього в країні вже 40 008 випадків COVID-19. Одужали – 17 758 (+349), померли – 1 067 (+16).

Понад 20 тисяч хворих. Статистика, що потребує детального аналізу. Чому, наприклад, люди так довго хворіють на цю заразу, чому раніше не робили більше тестів (стримували тесутвання, а зараз навпаки, чому?). До якої категорії віднесли померлих від пневмонії, якщо то вона була, а не коронавірус. І скільки таких смертей.

Нагадаємо, станом на 24 червня в області було 634 випадків захворювання на COVID-19. 523 одужали від коронавірусної хвороби. 31 померли.

Подивіться нижче на цифри: понад 9,5 млн. людей захворіли від початку пандемії (+172 тис. за попередню добу), більше 485 тисяч померли (+5071), майже 5,2 млн. вилікувалися (+133 тис.).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я