З нагоди свята

0
379

 Напередодні Дня  утворення служби дільничних інспекторів в системі МВС  України, що відзначається  18 червня, група  пенсіонерів  ветеранської організації  Олександрійського ВП ГУ НП  в Кіровоградській була запрошена  на урочистий прийом С.Котигою, начальником  Олександрійського ВП ГУ НП  в Кіровоградській області.  Начальник міськвідділу поліції вітаючи  ветеранів  служби дільничних інспекторів міста та району наголосив, що свого часу на дільничних інспекторів було покладено велика відповідальність по охороні правопорядку в м.Олександрії  та районі з якою сьогоднішні ветерани  справлялися з  честю та гідністю, ризикуючи навіть власним життям ( як приклад,  дільничний інспектор В.В.Карвачук у 1997 році при затриманні злочинця отримав тяжке поранення, довгий час лікувався, – авт.), оберігаючи спокій громадян. Очільник міськвідділу поліції побажав ветеранам міцного довголіття та успіхів у повсякденному житті та вручив групі колишніх дільничних інспекторів відзнаки- медалі.

Майор міліції у відставці, учасник  АТО, доброволець батальйону «Донбас» в системі  ЗСУ Сергій Вовоенко нагороджений  медаллю «За доблесть і звитягу». Відзнаку «За службу державі» було вручено Заслуженому  дільничному інспектору СРСР Леоніду Дорошенку,  майору міліції  у відставці Олексію Чередніченку,  капітану міліції у відставці  Віктору Близнюку (нинішньому голові Андріївської сільської ради Олександрійського району) та капітану міліції у відставці  Сергію Радченку (нині секретар  Михайлівської сільської ради).  Медаллю  «Слава ветеранам ОВС України» нагороджено Володимира Світановського та Валерія Карвачука.

Голова ветеранської організації  Олександрійського міського відділу поліції Григорій Донець від свого імені подякував начальника міськвідділу за теплий і гостинний прийом та щиросердно привітав нагороджених, підкресливши, що ветерани дільничної служби  і сьогодні займають активну життєву позицію, як в роботі  ветеранської організації так і громадському житті.

-Наш захід відбувся також завдяки підтримці депутатів Олександрійської міської ради нинішнього скликання Андрію Коломійцеву та  Віталію Заріцькому. Від імені нашої  ветеранської організації ми виносимо їм велику подяку за розуміння роботи колишніх  ветеранів-дільничних інспекторів.

І.Мельник  

ФОТОРЯД        

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я