З мінімальними витратами коштів

0
223

Жителі міста сьогодні часто запитують, навіщо було знищувати (декомунізувати) радянську символіку, якщо вона залишилася і нині в старих  вивісках назв вулиць, провулків, скверів, площ та мікрорайонів. Якщо вирішила влада звільнитися від більшовизму, то вже слід було до кінця завершити цю справу. А то виходить, як завжди, починаємо з гарних справ і не доводимо їх до логічного завершення. У конкретному випадку мова йде про повне звільнення від тоталітарного комуністичного минулого.

У Законі України «Про декомунізацію» не виписано фінансування у зв`язку із заміною старих назв вулиць комуністичного минулого на нові. Закон не передбачає конкретно визначеного терміну заміни табличок, як і відміток в паспорті з новою адресою (зміненою назвою вулиці) і коштів на цю процедуру держава не виділяє. Тому свої можливості сьогодні розглядає УЖКГ. Зразки табличок уже є в “Житлогоспі”. Для прикладу, по проспекту Соборному необхідно замінити понад 150 таких табличок, а це відповідно значні кошти з міської казни, які не закладені в міському бюджеті на поточний рік. .

Ситуацію із заміною старих табличок назв вулиць на нові можна вирішити дуже просто, без великих затрат коштів: старі таблички зафіарбувати стару назву, залишивши герб міста та написати нові назви вулиць  без заміни вивісок.

 О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я