З Днем захисника України та Покровою Пресвятої Богородиці

0
206

З Днем захисника України! 

 Дорогі олександрійці, прийміть щиросердні вітання з Днем захисника України та  Покровою Пресвятої Богородиці. Нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого. Свято, що  уособлює багаті та славні ратні традиції, мужність і героїзм українських оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Любов до України, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі. Бажаю Україні, олександрійцям найскорішого миру, здоров’я, злагоди, радості і добра!

З повагою, депутат обласної ради Анатолій Кожемяченко

Шановні олександрійці!

Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі — Днем захисника України. 14 жовтня ми вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави, її міць і спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних та сильних руках.

Щиросердно зичу родинного щастя, міцного довголіття, бадьорості духу, впевненості в собі і своїй Україні. Ми віримо, що мир настане в нашій мирній Україні.

З повагою, депутат обласної ради Олександр Цапюк

 

Дорогі олександрійці!

Хочу від усього серця привітати наших олександрійців, військовослужбовців з

Днем захисника України. Нехай ваше життя освітлює слава перемог української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї країни.

Як ніколи актуальність міцної, боєздатної армії, що спроможна захистити мирну працю народу, повинна бути в центрі посиленої уваги до військовослужбовців з боку владних структур по всіх соціальних напрямках.

Від імені Радикальної партії Олега Ляшка, від себе особисто, зичу мирного неба над головою, родинного добробуту, щастя, міцного здоров`я та впевненості, що завтра повинно бути кращим від сьогодні.

З повагою, голова обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Сергій Гриценка 

Дорогі олександрійці!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисникаУкраїни, що  відзначається в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, що прадавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках сьогодні боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити плани  – роз’єднати український народ. Любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася нам у спадок, що не може бути знеціненими. Наша українська земля завжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

З повагою, депутат міської ради Анатолій Горошко

 

З Днем захисника Вітчизни! 

 Шановні олександрійці, військовослужбовці-оборонці миру,  вітаю  з Днем захисника Вітчизни та  Покровою Пресвятої Богородиці. Свято, що є одним із найголовніших свят нашої країни – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя мешканцям України – найсвятіший обов`язок, що прийшов до нас з козацької доби. У цей золотий осінній день, що припадає на велике релігійне свято  Покрови Пресвятої Богородиці зичу усім військовослужбовцям, нашим оборонцям, міцного довголіття, родинного затишку та мирного неба над головою.

З повагою, депутат міської ради Олександр Долгіх     

 

 

Дорогі олександрійці!

Вітаю Вас з Днем захисника України! Героїзм захисників України — це велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці. Бажаю олександрійським родинам доброго здоров’я, щастя та родинного добробуту.

З повагою, Ольга Бондар, директор КП «Ритуал»    

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я