З  Днем патрульної служби 

0
216

28 лютого українські поліціянти (колишні міліціонери) відмічають День патрульної служби. Щорічно в цей день відбуваються урочисті  збори ветеранів  органів правопорядку, хто сьогодні знаходиться на заслуженому відпочинку, хто віддав даній службі свої кращі роки життя… Патрульна служба – цілодобова служба по охороні громадського правопорядку.

З нагоди свята начальник Олександрійського міського відділу поліції  В.В.Горяний  привітав колишніх  працівників патрульної служби:

-Цей день справді пам`ятний для кожного з вас, бо ви віддали свої кращі роки по несенню правопорядку на території м. Олександрія. Для мене – це свято також важливе, бо мій батько, нині покійний, віддав цій службі 26 років свого життя. Тому, ще –з дитячих років я знаю, що таке постійно бути на службі, коли виростають діти без батькової ласки і постійної  уваги, коли днями дружина чекає чоловіка… Я вдячний  вам  за службу, за вашу самовіддану і таку потрібну працю  в ім`я збереження правопорядку та  життя громадян.  Сьогодні треба, щоб держава віддячила вам достойною пенсією, соціальними гарантіями. Надіюсь і вірю, що так воно і буде невдовзі. Зі свого боку обіцяю всіляку моральну та матеріальну підтримку тим, хто її найбільше потребує,  -наголосив очільник міського відділу поліції, підполковник В.В.Горяний.

А кращі з кращих патрульних постових отримали з рук начальника відділу поліції нагороди: медалі

«100 років на варті правопорядку» та «Слава ветеранам ОВС України». Серед нагороджених:  О.Гнойоваий, А.Козубенко, А.Шаповал, В.Подвиженко, Г.Кравець, В.Демшевський, Ю.Кощій та І.Ярошенко.

Від імені ветеранської організації  її голова Г.І.Донець подякував начальнику відділу поліції за  зустріч  та розуміння, та висловив надію, що співпраця з новим керівництвом також буде плідною і потрібною для покращення правопорядку в м. Олександрія.

ФОТОРЯД

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я