З 40-річним ювілеєм мешканців будинку № 39 по вул.Садовій

0
253

 11 квітня у мешканців будинку № 39 по вул.Садовій ювілей – рівно 40 років тому будинок був зданий до експлуатації. Його заселили молоді люди, яким сьогодні  вже далеко за 70. Корінні  їх мешканці будинку пам`ятають той щасливий в їх житті день…Яка то була радість отримати нову квартиру зі всіма зручностями.. Роки йшли, люди ставали дорослішими, будинок дорослішав… Як і люди, він потребував уваги і рук.

-Знаєте, – говорить старша будинку Галина Полякова, – 40 років, а наче це було вчора,  минуло як один день… А скільки проблем накопичилося за роки в нашому будинку. 40 років нікому не було діла до наших проблем. Чи не вперше ми побачили роботу депутата на своєму окрузі. Повірте, що за  всі роки до нас жодного разу не приходив  депутат який обирався від нашого округу усіх попередніх скликань. Нам обіцяли, ми голосували, а справа до ремонту будинку не доходила. А тут за якихось півтора роки відчули, що наш будинок потрібен не лише нам, а й нашому депутату, якому віддали свої голоси на минулих виборах до міської ради. Олександр Долгіх – молодий активний і головне уважний до наших турбот депутат міської ради. Відчули відразу його  активну роботу. У нас чудова прибиральниця прибудинкової території та міжклітинних сходів. Вона причепурила подвір`я, у нас  гарні квітники за якими ми доглядаємо. У нас за сприяння депутата вперше за 40 років пофарбовано дитячий майданчик, лавки. Депутат допоміг у встановленні ще двох додаткових лавок, обіцяє, що і в подальшому ця робота буде продовжена. До осені на всіх 6 входах до під`їздів будуть відремонтовані козирки. Перший  під`їзд вже  відремонтовано. У нас великі проблеми з підвальним приміщенням, де збирається вода. Уже перші 20 погонних метрів левневої каналізації замінено. А сьогоднішній  концерт – це дарунок мешканцям нашого будинку від депутата. Це вперше на моїй пам`яті. Приємно було послухати виступ  хореографічного колективу «Українські вечорниці», який подарував нам «сімейне» свято з нагоди ювілею  нашого чудового будинку.

Справді, і в моїй пам`яті, є що згадати, але щоб так, на імпровізованій сцені, у дворі будинку,  виступав знаний  у місті і за його межами хореографічний колектив, що дарував слухачам  не лише пісні, а й віршований сценарій, з ювілейною піснею «Ой, гоп у вашому будинку» – це вперше, мабуть, в історії нашого міста. Півтори години понад 60 мешканців будинку не лише слухали, а й підспівували та танцювали під ритмічні українські народні пісні, що виконували учасники «Українських вечорниць» під керівництвом  Ю.Мельникової, який діє при Будинку культури «Світлопільський».

Зі свого боку депутат  Олександр Долгіх, виступаючи перед мешканцями будинку-ювіляра, відзначив наступне:

-Бажаю, щоб ще 40 років ви радувалися життю в цьому будинку, щоб він приносив вам задоволення від проживання в ньому. А для цього треба зробити ще багато. Повністю замінити левневу каналізацію в підвалах, відремонтувати входи до під`їздів, встановити ще лавки. З асфальтуванням проблем більше не існує, як і з прибиранням дворової території теж. Крок за кроком, в силу своїх можливостей, як депутата,  як небайдужої людини до потреб мешканців, буду допомагати вашому будинку, щоб він став зразковим. Знаю, що треба і  пісочницю облаштувати, і вирубати порослі за межами території будинку. Обіцяю, що все буде зроблено. Я бачу, що в будинку живуть небайдужі мешканці до долі свого будинку, його прилеглої території  У вас чисто і охайно на подвір`ї, і це, повірте, радує, додає наснаги зробити ваше життя більш комфортним. Сьогодні  наш мікрорайон оновлюється: дитячий майданчик поряд; висаджено дерева в новому парку відпочинку; засфальтовано дворові території і тротуари; зроблено ремонт дороги по вулиці Садовій. Олександрія щороку стає охайнішою, затишнішою, зручною для проживання, – підкреслив депутат Олександр Долгіх.

ФОТОРЯД

 І.Мельник 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я