С.А.Кузьменко: “Ми поруч, ми допоможемо! З 21 квітня “ТУРБОТА” – новий благодійний проект від ФК “Олександрія””

0
1749

ФК “Олександрія” в усі часи свого існування, коли була нагальна потреба, був одним із перших хто відгукувався на надання благодійної допомоги. Це і ветерани війни щорічно до дня Перемоги отримували продуктові набори, це і дітлахи отримували новорічні подарунки, це і допомога лікарням, школам, закладам культури відповідним сучасним  обладнанням, це і допомога незахищеним верствам населення… Усіх добрих справ не перелічити. Чого варто згадати об`єми допомоги нашим військовикам на сході України… Від перших бронежилетів до ремонту десятків БТРів, спорудження блокпосту, надання постійної продуктової та іншої допомоги, якої потребували наші захисники…

Тому, коли знову прийшла біда, настав час знову внести вагомий вклад у допомогу незахищеним верствам населення. Світова пандемія коронавірусу, що невпинно крокує  Україною, особливо тяжкою є для людей з малим матеріальним забезпеченням. Серед яких одинокі люди похилого віку, люди з особливими вадами здоров’я – люди приречені на самовиживання. До того ж дотримуючись суворих вимог карантину – вони не взмозі придбати найнеобхідніші продукти харчування.

ФК «Олександрія» в особі президента С.А.Кузьменка не міг залишитися осторонь надання благодійної нагальної допомоги нужденним людям, започаткувавши черговий новий благодійний проект «Турбота».

З 21 квітня людям буде надаватися гуманітарна благодійна допомога в вигляді продуктових наборів. Для цього треба зателефонувати до “гарячої лінії”: 0800751911 щоденно з 8:00 до 20:00.

Як лаконічно підкреслив ініціатор “Турботи”С.А.Кузьменко: “Ми поруч, ми допоможемо!” 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я