Юрій Скічко: «Нехай і надалі розвивається та успішним стає олександрійський бокс»

0
1978

Восьмий раз поспіль в Олександрії відбувся Всеукраїнський турнір  з боксу присвячений світлій пам’яті Олексія Омеляновича Скічка, Почесного громадянина міста, колишнього міського голови та кандидата в майстри спорту з боксу.

Як ніколи за ці роки зріс якісний та кількісний показник цього змагання. Попередньо заявки на участь у турнірі погодилися надати біля 150 боксерів з різних міст України, але фактично їх було набагато більше…

Юрій Скічко, один з трьох синів Олексія Омеляновича, старший Дмитро та найменший Олексій,  завдяки яким був заснований турнір, котрий щорічно проводиться в Олександрії,ставши вже традиційним, поділився своїми враженнями від чергового турніру:

  • Надзвичайно приємно перебувати в рідному місті, серед друзів і однодумців, товаришів, котрі в восьме відгукуються проводити свято боксу в Олександрії. Радий, що цього року, як мені сказали, в турнірі прийняла рекордна участь боксерів – 214 майстрів чоловічого спорту. Це дуже гарно, що в рідному місті розвивається бокс, що наша Кіровоградщина має високий рейтинг з боксу, що від юного до дорослого віку боксерам приділяється належна увага з боку владних структур. Організатори змагання – від тренерів, боксерів, суддів,  керівництва ДЮСШ-2, спонсорів в особі аграрної компанії «Агровіста» і до міської влади Олександрії –  внесли неоціненний вклад у проведення чергового турніру. За це їм велика подяка від нашої родини за світлу пам’ять нашого батька – Олексія Омеляновича.  Дяка окремо міському голові С.К.Цапюку, який урочисто  відкрив VIII  Всеукраїнський турнір  з боксу. Організація проведення змагань, сучасний професійний ринг – це все дяка міській владі та депутатському корпусу міста, котрі переймаються належним чином за розвиток боксу в Олександрії.

  • Юрію, хто як не сини можуть розповісти про свого батька.Олексій Омелянович був талановитим боксером і вам прививав любов до боксу. Чи не так?

  • Безперечно, що не було б тата з його боксом, не було б і цих змагань. Пам`ятаю, що якось він дав мені і Дмитру боксерські рукавичкиі сказав, що буде навчати нас боксу.., пізніше приніс лапи, а потім і грушу…Усе було серйозно – почав нас тренувати. Він говорив, що бокс дає спроможність досягати поставленої мети. У нього була хороша школа боксу – донецька. У молоді роки він був неодноразовим переможцем різних змагань. Вчив перемагати і нас, але найбільш професійно боксом у нас займався наймолодший брат – Олексій. Він знає, що таке справжній професійний бокс за перемогу. І сьогодні він підтримує зв`язки зі своїми  друзями –боксерами, котрі стали чемпіонами, тренерами. Усе своє трудове життя батько поєднував з підтримкою боксу в Олександрії. Від комсомолу до посади міського голови Олександрії- надавав всебічну допомогу популяризації цього виду спорту. …Напередодні, як завжди, відвідали могилу батька в Олександрійському( Димитрове). Сьогодні олександрійський бокс радує не лише наших городян, але й на рівні України, і не тільки. Треба, щоб такі змагання приносили зростання професійної майстерності боксерів, щоб сьогоднішні учасники ставали завтра чемпіонами України і Європи та світу, приносили славу і честь Україні на міжнародному боксерському рівні. І нехай у цьому буде і наш родинна частка вкладу від братів Скічко. Нехай і надалі розвивається та успішним стає олександрійський бокс.

  • І.Мельник
  • ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я