Юні таланти прославляють рідне місто

0
370

Поліна Степанова – лауреат І ступеня  X Всеукраїнського фестивалю- конкурсу мистецтва та творчості «Сузір`я талантів» (складова частина Міжнародного центру розвитку творчості і талантів «Зірки XXI  століття»).

9  квітня в м. Жовті Води (Дніпропетровська область)  проходив X Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтва та творчості «Сузір`я талантів». Дев`ятирічна учениця Олександрійської дитячої музичної школи Поліна Степанова  в молодшій категорії по класу фортепіано стала дипломантом –  лауреатом І ступеня, зайняла перше, якій не було рівних серед кількох десятків учасників в її віковій категорії.  Досвідчений викладач Полюхович Інна  Іванівна навчає та виховує талановиту майстриню гри на фортепіано. Навчається Полінка  в Олександрійському колегіумі в 4-Г класі (класний керівник Крюкова Людмила Іванівна).  У дитячій музичній школі навчається  3-й рік по класу фортепіано.

-За свій невеликий час навчання в музичній школі Полінка минулого року в фестивалі-конкурсі юних музикантів “Дивограй” , що проходив в Олександрії – здобула 2 місце у номінації “Фортепіано” молодша вікова категорія. Перемога на «Сузір`ї талантів» – це свідчення старанності та наполегливості Полінки в освоєнні професійної гри на фортепіано.

Директор дитячої  музичної школи  в свою чергу відмітила, що досвідчений  педагог- викладач  І.І.Полюхович, за плечима якої понад 30 років викладацької роботи в музичній сфері (останні 5 років викладач Олександрійської дитячої музичної школи), віддає сповна свій талант, вміння гри своїм вихованцям, навчаючи їх професійної гри на фортепіано, що приносить славу і честь нашому місту.

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я