Ю. Шклярук:”Щоб робити – треба знати”

0
443

Заступник міського голови з економічних питань Юрій Шклярук взяв участь у XX Міжнародному економічному форумі, що відбувся 16 вересня у Львові.

Важлива подія, що є потужною національною і міжнародною платформою. Мета якої: створення для представлення України як безпечної і привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії COVID-19.

Серед учасників Міжнародного економічному форуму — політична еліта України, дипломатичний корпус в Україні, український бізнес і провідні міжнародні компанії та представники торгових місій з близько 20 країн світу.

Олександрійську міську ТГ на форумі представляв заступник міськголови Юрій Шклярук, котрий взяв участь у панельних дискусіях з тем: «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»; «Львівщина: капіталізація через додану вартість» та «Інвестиції в цінності».

У рамках форуму для учасників пройшли дискусії, крос-секторальні обговорення, презентації стартапів, міжнародна конференція, а також відбулась виставка, на якій усі охочі представляли товари та послуги підприємств.

Участь у Міжнародному економічному форумі дала можливість перейняти успішний досвід у реалізації інвестиційних проєктів для впровадження їх в Олександрійській ТГ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я