Ю.Гура:”Усе змінюється дуже швидко, і я не знаю, що буде через тиждень”

0
953
  • Завтра, 18 вересня, на “Олександрію” очікує складний матч – протистояння з “Динамо”. Сьогодні кияни мають хорошу футбольну форму. Нічия з “Бенфікою” додала наснаги на внутрішінй чемпіонат. Підопічні Луческу сформували в команді гарну атмосферу взаєморозуміння, що має  в результаті успіхи на полі. 6 перемог, при одній нічиїй, і при цьому найкращі показники по забитих м`ячах, змушуватимуть “аграріїв” звести в єдиний кулак усю міць і старанність гравців на полі, продемонструвати майстерність та бажанння грати на результат. Ой, не легко буде протистояти чинному лідеру і минулорічному чемпіону. А втім, олександрійці мають досвід не лише нічиїх, а  вже й перемог над киянами. Ми віримо в команду, віримо, що вона здатна протистояти сильній команді.
  •  Очільник  “Олександрії” Юрій Гура розповів про завдання, які поставлені перед ним керівництвом клубу.
-У п’ятницю ми взяли три очки та стали другими, в суботу “Шахтар” виграв у “Дніпра” і зробив нас третіми, в неділю “Олександрія” цілком могла опуститися ще нижче. Все змінюється дуже швидко, і я не знаю, що буде через тиждень.
Перед нами стоїть завдання – фінішувати в першій шістці, на це й орієнтуємося. Рухаємося від гри до гри, намагаємося в кожній брати по максимуму. В кінці сезону підведемо підсумки, – наголосив керманич “Олександрії” Юрій Гура.

Іван Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я