Ю.Гура: «Важка гра. Балканці морально підсилили «Маріуполь»…  

0
943

На пресконференції після завершення непростого характерного протистояння, коли олександрійцям вдалося за рахунок кращої майстерності та волі добитися перемоги, головний тренер «Олександрії» Ю.Гура на запитанння нашого кореспондента «Чому так важко далася перемога?», відповів:

-«Маріуполь» – молода команда. Балканці морально підсилили їх гру. Перед цим ми переглянули всі їх попередні матчі. Не гадали, що після 30 хвилинного тренування вони вийдуть в основі. Важка гра. Звісно, а перед цим у нас був напружений поєдинок проти «Динамо» в якому були віддані всі моральні сили. Після такого матчу треба «відходити і відходити». На місці Містера я б сказав, що був, а на своєму – ні. Якщо суддя призначив – значить був.

Одна радість, що перемогли. Було багато моментів, був рух, швидкість. Думаю, що глядачі залишилися задоволені від цього матчу.

А ось, що сказав головний тренер «Маріуполя» О.Маркевич:

-До цього у нас була гра в Луцьку. 12 годинний нічний переїзд, що мав свій відбиток на гру. У другому таймі таки налагодили гру… Нічого страшного. Все буде добре в подальшому. У нас гравці сьогодні на полі були які зіграли від 2-х до 5- ти матчів за команду.  Є позитивні моменти. Є негативні. Виправимо, проаналізуємо і будемо далі рухатися.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я