Їх подвиг вічно в пам`яті народу України

0
113

8 травня в обласному комплексі гімназії-інтернат-школі  мистецтв відбулася традиційна щорічна  урочиста лінійка присвячена  Дню пам`яті та примирення і 73-й річниці Перемоги  в Другій Світовій війні  1939-1945 років.   Учні 11- го класу (вихователь Мойса І.П.) підготували тематичну лінійку присвячену  данині світлої  пам`яті тих, хто не повернувся з жорстокої війни в боротьбі проти фашизму. Гімназисти озвучили  головні віхи війни – боротьби не на життя, а  на смерть українського народу проти окупантів:  7 мільйонів полягло на полі битви; 7 мільйонів – загинули  під час окупації; 700 міст і сіл було знищено  фашистами…   В Олександрії під час окупації  було вбито біля трьох тисяч городян. Понад 5000 тисяч загинуло в таборі (район  колишнього цегляного заводу, – Авт.).

Учні вкотре звернулися до всіх присутніх на лінійці, що треба свято берегти  пам’ять про страшні роки окупації, про боротьбу  на фронтах і в тилу  українців, які відстояли мирне небо над головою.

А після лінійки  учні та педагогічний колектив  гімназії з квітами в руках та червоними маками на грудях- символ незламності  духу перемоги, відвідали Братську могилу, щоб покласти квіти на обеліски загиблих та невідомих воїнів радянської армії, які в грудні  1943 року визволили  Олександрію від німецького поневолення. Майже кожна родина українців втратила своїх рідних у цій жорстокій війні минулого століття…

Ніщо не забуто, ніхто не забутий!

І.Мельник 

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я