Європейський стадіон від “Інгульця”

0
311

Олександр Поворознюк в інтерв’ю інформаційно-аналітичній програмі ПФЛ «Україна футбольна» підбив підсумки першого кола та розповів про розвиток інфраструктури і будівництво нового стадіону.

– Приблизно 10-15 листопада обіцяють надати проект на новий стадіон. Проектну документацію  готують у Києві, адже ціна стадіону дуже висока, тому на місцевому рівні не зможемо проходити будь-які узгодження. Можливо, десь трішки втратимо час.  Хочемо будувати стадіон згідно з усіма нормами. У наших планах збудувати футбольну арену за 2 роки. Можливо, що зможемо впоратися за більш короткий термін. Усе залежить від успіхів команди, яка мене надихає і рухає вперед.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

Стадіон знаходитиметься при виїзді з Петрового у бік Жовтих Вод (у районі райлікарні, – авт.), поруч з нашою базою в Володимирівці. Клуб викупив трьохповерховий готель, який прийматиме команди та вболівальників. До речі, зараз будуємо готель для «Інгульця-2».  Хочемо вибудувати інфраструктуру готелю на найвищому рівні, яка буде окремо для команд-гостей. Аеропорт? У нас поруч криворізький міжнародний та дніпровський міжнародний аеропорти. Нам необхідно ремонтувати дороги, адже вони мають відповідати міжнародному рівню. У цьому питанні зацікавлений губернатор Сергій Кузьменко. Вважаю, що разом зможемо вирішити це питання.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я