Єдність держави, її соборність та унітарність неподільні ніколи

0
126

Ще 17 cічня виконком затвердив план заходів з нагоди свята. У закладах освіти для учнів проводилися тематичні уроки, лінійки, години спілкування, конференції, засідання за круглим столом, спрямовані на виховання патріотизму, поваги до історії українського народу та демократичних цінностей.

З  20 по 27 січня у музейному центрі ім. Худякової А.Ф. діє виставка «Українська мрія – єдність і свобода», де можна ознайомитися з усіма віхами 100 –літньої боротьби українського народу за соборність українських земель, що відбулася підписанням  першим Актом злуки УНР з ЗУНР 22 січня 1919 року на Софіївській площі в м.Києві.

Нагадаємо, що одним із авторів  історичного вікопомного Акту був наш земляк – кропивничанин, відомий політик, державний діяч, письменник, драматург, публіцист, художник, філософ  Володимир Винниченко.

Міські бібліотеки та музей проводили  для учнівської і студентської молоді години державності, історичні екскурси, тематичні лекції, естафети поколінь, години єднання тощо.

 22 січня о 10:00 годині до пам’ятника Т.Г.Шевченку будуть покладені квіти усвідомлення того, що єдність держави, її соборність та унітарність  неподільні ніколи.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я