Ярмаркували як годиться

0
214

Такого широкого асортименту товарів народного споживання, від продуктів харчування до товарів легкої промисловості та виробів декоративно-прикладного ужитку, ще не бачила Олександрія принаймні за останні кілька років. Чи то погода – прямо сказати таки літня, чи підприємці вирішили позбутися лишків зі своїх грядок, але всього було багато і було з чого вибрати.

М`ясо (від 80 грн. і вище), цукор, молоко, хлібобулочні вироби, олія, мед солодощі, яблука (по 5 грн./кг з Новоархангельського району, жива риба –  все було до вподоби олександрійців. Цукор реалізовувався цукровиробниками за 10, 50 грн./кг. Охолоджене ранкове молоко (10 грн./л з ТОВ «Колос»  та жива риба (20 – 50 грн./кг) вже давно відомі олександрійцям продукти харчування високої споживчої якості.

Концерт, вітальні слова міського голови С.К. Цапюка, який наголосив, що з кожним роком  ярмарок збільшує свою площу – кількість підприємців , що все більше з`являється продуктів харчування  місцевих товаровиробників. Від імені міської влади побажав усім городянам, гостям і підприємцям вдалої торгівлі та покупок.

Перший заступник голови ОРДА Ю.Л.Коваль зі свого боку відмітив, що все, що було вирощене сільгоспвиробниками на ланах Олександрійщини сьогодні представлено на ярмарку (олія, крупи, мед, цукор, м’ясо, молоко, хлібобулочні вироби та інше) мають попит у населення.

Наприклад, за якусь годину було продано цілий вантажний автомобіль цукру. Як сказав начальник АПК Олександрійського району  О.Ткаченко, автомобіль знову відправився  на завод, аби ще привезти тони цукру.

І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я