Яремчук: “Частинка мого серця залишилася в Олександрії”

0
209

Нападник Роман Яремчук першу частину нинішнього чемпіонату провів на правах оренди в “Олександрії”. Напередодні домашньої зустрічі динамівець розповів про суперника та про свої очікування від гри.

– Я знаю, що буде важкий матч, тому що «Олександрія» – дуже міцна команда, у них дуже хороша оборона, тренер вибудовує її компактно, футболісти грають щільно. Ми готуємося найсерйознішим чином. У вівторок нам дали вихідний, а з середи розпочали безпосередню підготовку до матчу. Тренувалися за планом в одноразовому режимі (фото від 2 квітня 2017 р., “Олександрія” -“Динамо“).

– Ви провели в «Олександрії» першу частину чемпіонату, чи залишилися у цій команді друзі та знайомі?

– Звісно. Багато з ким із хлопців досі спілкуємося. «Олександрія» – дуже близька для мене команда, можна сказати, рідна у певному сенсі. Частинка мого серця залишилася там. Я, дійсно, добре знаю усіх хлопців, а про період,  проведений у цій команді залишилися хороші, теплі спогади.

– Зараз суперник “Динамо” іде на п`ятому  місці, це заслужена позиція для вашої колишньої команди?

– Вважаю, олександрійці знаходяться на тому місці, на якому мають знаходитися. На мою думку, їм до снаги поборотися за бронзові медалі, якщо вони наберуть очки у важливих матчах. Команда розвивається, знаходиться на вірному шляху, тож у них усе попереду. На те, щоб виступати у Лізі Європи, вони точно заслуговують.

– Нинішній суперник вибивав «Динамо» із Кубку України та відбирав очки у чемпіонаті.

– Дуже складно грати із командами, які більшість часу проводять в обороні. Щоправда, проти «Динамо» майже усі так грають. «Олександрія» у захисті діє дуже добре, нам важко його розкривати, тому і виходять такі результати. Потрібно добре вивчити суперника, серйозно налаштуватися та забити якомога швидше, щоб далі грати спокійно.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я