Якщо так будуть тягнути за “вуха”«Маріуполь», то «Олександрії» складно буде

0
208

Початок старту другої частини чемпіонату УПЛ розпочався з помилок молодого арбітра Шурмана. «Маріуполь»  грав вдома. Перший гол, зарахований арбітром у ворота господарів поля, то був лише початок кінця «Олімпіка» в цьому поєдинку.  Кінцівка першого і початок другого тайму, коли суддя призначив двічі пенальті вже у ворота «Олімпіка», добили гравців  цієї команди. Особливо помилковий був призначений другий пенальті, коли суддя не бачив була «рука» чи не була. Це прикра помилка вартувала гостям залишитися на 9-му місці. «Маріуполь»  перемістився в чільну першу шестірку, потіснивши «Десну», зрівнявшись з очками з полтавською «Ворсклою», але це лише на один день…  Якщо так будуть судити в Олександрії на користь «Маріуполя», то «Олександрія» буде надто складно рухатися до завітної мрії.  Скільки ми говоримо, що  саме в цьому чемпіонаті судді дуже багато помиляються на «користь»  потрібних команд.., скільки  і буде  нарікань на адресу арбітрів, але треба таки щось робити, аби свавілля рефері зупинити. Можливо треба штрафувати.  Суддя за вуха витягнув “Маріуполь”.  Тому вже зараз треба звернути увагу на матч “Олександрія” -“Маріуполь”.

Скажу відверто, що  краще грали гравці «Олімпіка». Тому звісно, що головний тренер В.Шевчук вкрай незадоволений роботою в полі судді.

Я зумисно перейшов спершу до матчу “Олександрія” -“Маріуполь”, бо боюсь, що і в матчі з “гірниками”  суддя може не об`єктивно судити, як це завжди робилося на користь грандів українського футболу. Гадається, що Я.Козик після двох попередніх помилок своїх колег у суботніх матчах не зробить третю помилку…

Нагадую, що 25 лютого в Харкові  відбудеться матч «Шахтар» -«Олександрія» – протистояння першої і третьої  команди чемпіонату УПЛ у сезоні 2018/2019. Початок гри о 19. 00. Трансляція буде на каналі «Футбол-1». На матч дали попередню згоду біля 150 палких прихильників «Олександрії», які відправляться підтримати своїх у Харкові. Побажаємо «Олександрії» вдалого старту. Прикро, що не зможе підтримати команду В.Кулач – належить «Шахтарю».

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я