Яким боком міська влада до дороги національного рівня?

0
234

У 2020 році відремонтують найпроблемнішу дорогу в Україні – трасу національного значення Н-14 Миколаїв – Кропивницький, що є однією з найгірших в Україні. Про це міністр інфраструктури України В. Криклій сказав під час робочої наради в Миколаєві 2 жовтня, -повідомляє Укрінформ.

  • Я знаю, що миколаївців дуже цікавить траса «Миколаїв – Кропивницький». Вона є для нас пріоритетною, але предметно за неї візьмемося в наступному році. Адже, на жаль, сезон ремонтних робіт вже закінчується. Ми спробуємо зробити щось, щоб забезпечити хоч мінімальну її проїздність ще в цьому році, але основна робота по ній буде в наступному», – сказав Криклій.

Він визнав, що дороги як такої там дійсно немає, і по ній легше пройти пішки, ніж проїхати.

Міністр зазначив, що уряд має на меті залучати до ремонту доріг і міську владу. Адже в процесі реформи децентралізації на місцях з’явилися додаткові кошти, отож місцева влада також має брати участь у розв’язання питання з дорогами.

Постає логічне питання: “Яким боком міська влада до дороги національного рівня?” Не можу діалектично скласти до купи: у містах своїх нормльних доріг невистачає, а тут  слід буде за десятки кіломктірв від міста  вкладати кошти. Відбудеться перекіс: місто – без доріг, проте – до міста буде дорога.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №1064 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування.

Швидкий розвиток кар’єри Криклія пов’язаний з хорошими відносинами з Аваковим. Сам чиновник зауважує, що міністр внутрішніх справ нібито не просував його по службі, але погоджувався, що “підтримка була”.
В. Криклій та А.Аваков

Обрання міністром в уряді Гончарука

Криклій раніше був учасником праволіберального руху “Люди важливі”. Його у 2018 р. організували перший заступник міністра економрозвитку, а нині голова Держмитниці  М. Нефьодов, депутат Київради С. Гусовський, В.Андрусів та новопризначений прем’єр-міністр О.Гончарук.

Під час дострокових парламентських виборів пройшов до Верховної Ради ІХ скликання народним депутатом від “Слуги народу”. Склав повноваження у перший день роботи парламенту та був призначений міністром інфраструктури.

Читайте також: Що змінить новий прем’єр Гончарук: версія політолога  Що змінить новий прем’єр Гончарук: версія політолога

Декларація: якими статками володіє Криклій

За 2019 рік Владислав Криклій вказав 1 мільйон 116 тисяч гривень доходів:

Зарплата у Головному сервісному центрі МВС – майже 511 тисяч гривень;
Проценти у “Приватбанку” – майже 160 тисяч гривень;
Бонусний договір – 2 858 гривень;
Відчуження рухомого майна майже – 443 тисячі гривень.

Нерухомість Владислава Криклія:

  • Квартира площею 119,6 метра квадратних у Києві;

  • Квартира площею 100,6 метра квадратних у Києві, нею безоплатно користується В. Шукюрова.

Їздить новопризначений міністр інфраструктури на автомобілі Smart Fortwo.

Криклій задекларував два годинники марки Franck Muller Casablanca та Breitling.

Чиновник тримає готівкою близько 272 тисячі доларів та 120 тисяч гривень. У банку він тримає майже 2 мільйони гривень, 3 тисячі євро та 870 доларів.

Також впродовж 2019 року він сплатив майже 309 тисяч кредиту в “Приватбанку”.

Що каже про Міністерство інфраструктури?

Криклій переконує, що пріоритетами у його роботі буде будівництво доріг та розвиток авіаційного сполучення всередині України.

Зокрема, його цікавить питання покращення доріг – розміток та розширення пішохідних зон та ремонт і будівництво злітно-посадкових смуг .

Я вибрав для себе групу інфраструктури, бо це фундамент для розвитку держави. Годі говорити, що ми аграрна країна. Так, у нас неймовірні можливості в сільському господарстві. Але ми ще не реалізували свого потенціалу в частині інфраструктури. Ми можемо стати транспортним хабом для Європи й Азії,
– говорив він.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я