Як вистоїш, коли всі проти тебе…

0
633

У Кіплінга є такі рядки, що яскраво свідчать про реалії виборів Президента України.

Як вистоїш, коли всі проти тебе –

Упали духом і тебе клянуть,

Як всупереч усім ти віриш в себе,

А з їх зневіри також візьмеш суть;

Якщо чекати зможеш ти невтомно,

Оббріханий – мовчати і пройти

Під поглядом ненависті, притому

Не грати цноти ані доброти…

Підходить до завершення найбрудніший марафон політичної самореклами кандидатів у Президенти України.  Такого бруду, такої фальсифікації фактів, неправдивих, викривлених, підтасованих матеріалів  ми ще не бачили за всю історію виборів Президента України.

Ще до січня про понад 30 прізвищ кандидатів взагалі не чули: хто вони і чого варті. Усі, без винятку,  вони вважають, що саме вони здатні  по-новому курсу управляти державою. Деякі, хто технічний, дехто виставив свою кандидатуру на посміховисько, а хто бажає перевірити чого варта його кишенькова партія… Як би там не було, а  боротьба за виборчий електорат ведеться між трьома ведучими  гравцями: Президентом П.Порошенком, Ю.Тимошенко  та В.Зеленським. Можливо,  що Ю.Бойко стане четвертим у цій гонці.

  А тепер про головне: ведеться масована атака на нині діючу владу з боку опозиційних сил, котрі ще рік тому аплодували владі. Вони ж і привели до влади нині діючу владу після 2014 року… Сьогодні  ж заради президенства готові на будь-які інсинуації, аби спаплюжити все хороше, що надбано за ці роки. Ніхто не обіцяв, що буде легко. Згадаймо, перші роки, коли стояло питання чи утримаємо рубежі на Донбасі та Луганщині,  чи буде в нас армія, чи буде мир і спокій. Втратити біля 40% промисловості, біля 40 % валютних надходжень, біля 20% наукового потенціалу країни. Про ці факти ніхто сьогодні  не хоче говорити. Та при такій ситуації в  інших країнах оголошується дефолт.  Казна держави була порожня, та вижили. Так, курс долара виріс, ціни поповзли вверх, але на це існують об`єктивні причини про які сказано  вище. Той, хто не знається на економічних законах перехідного періоду, коли країна знаходиться практично в зоні бойових дій,   не має морального права бути обраним гарантом держави на наступні 5 років.

Радикальні зміни вже на другий день: зарплатня до 10 тис. грн., пенсія – 5 тис. грн., вартість газу – втричі нижча.   Про це говорять більшість кандидатів. Дурниці, задурманити виборців дешевою юшкою гарних слів, а мету переслідують одну – бути обраним Президентом. Усі вони, добре розуміють, що цими гаслами вони дурять людей, свідомо йдучи на цей крок. Реально слід дивитися на ситуацію в державі та навколо неї. Наше місце в соціумі Європи та цілого світу. Ми завоювали повагу, визнання, з нами почали рахуватися, допомагати нам стали більше.

Ми повинні голосувати за реальні справи: за доступні ліки, що діють, за субсидії, за освітню реформу, за нові  дороги, за амбулаторії, за  дитсадки, за підвищення зарплатні і пенсій – нехай і не такими великими темпами.

Ми голосуємо за реальні справи, що найближче до нас,  що торкнулися нас – відбулися в нашій області, місті, районі, селі. Губернатор – найвища посада в області, котра відповідає за розвиток і соціальні гарантії її жителів. С.А.Кузьменко, його праця на посаді очільника області протягом понад 4 – х років – яскраве свідчення покрокового зростання економічно-соціального розвитку Кіровоградщини. Не було політичного популізму. Була буденна, рутинна праця, щоб зростали врожаї, щоб будували  підприємства з видобутку альтернативних джерел енергії ( цієї весни починається будівництво чергової сонячної станції в с.Травневому, Олександрійський район на 10 МВТ). Якщо ще  5 років тому область збирала 1, 5-2 млн. тонн зернових, то в найгірший 2018-й рік, було зібрано збіжжя  понад 3, 5 млн. т.! Аграрна область має потужну базу: цукровий завод, завод сівалок,  швидке зростання будівництва сонячних електростанцій, асфальтних заводів, переробних підприємств (для прикладу ТОВ «Агродар», МТК «Петриківське  молоко», продукція яких експортується за кордон). Ми маємо потужну силу – працьовитий  народ. І там, де люди віддаються  праці там і зарплатні достойні – люди не їдуть за кордон. Якщо людина працює добре – їй слава і пошана. Це було, це є, і це буде так завжди – це закон достатку. А якщо хтось мріє нічого не робити і при цьому  отримувати високі статки – їх не буде.

   У мене в руках  свідчення роботи обласної державної адміністрації  «Напрямки перспективного розвитку Кіровоградської області ( на 2019-2021 роки ( проект)». У цій брошурі  грунтовно викладено, що вже зроблено за попередні роки і що буде зроблено  на Кіровоградщині в наступні 3 роки.

Якщо ми довіряємо своєму керівнику області  С.А.Кузьменку, то ми повинні голосувати  за  подальший перспективний розвиток  Кіровоградщини.

Я за життя в журналістиці,  політиці  мав зустрічі, розмови, інтерв`ю, бесіди майже з усіма видатними політичними діячами сьогодення від Л.Кравчука до І.Плюща, В.Дурдинця, В.Чорновола, В.Ющенка, Л.Кучми, Є.Марчука, Ю.Тимошенко, А.Гриценка, О.Ляшка, В.Наливайченка, Р.Безсмертного, І.Драча, І.Зайця, В.Литвина, О.Мороза, П.Симоненка, О.Ткаченка, О.Єдіна, В.Пінчука, В.Деркача, О.Ємця,  Н. Шуфріча, Г.Москаля та  з десятками інших відомих людей сучасності.  Серед них є нинішні кандидати. Я усіх їх поважаю. Хто допомагав  з них ще рік- два тому нині діючій владі? Більше заважали… Досвід за попередні 25 років дають мені право висловити свою думку з приводу вибору Президента України.  Я голосую за конкретні справи нашого очільника Кіровоградщини С.А.Кузьменка, ЯКИЙ ПРЕДСТАВЛЯЄ НИНІ ДІЮЧОГО ПРЕЗИДЕНТА. Якщо він зробив скільки потрібного для покращення життя на Кіровоградщині, то і надалі він зробить ще більше корисного. Президент не заважав цьому. Не слід забувати, що в нас парламентсько – президентська республіка. НЕ ВСЕ ЗАЛЕЖАЛО ВІД ОЧІЛЬНИКА ДЕРЖАВИ.  І ті, хто сьогодні в Кабміні, парламенті  – це представники тих політичних сил, які сьогодні виливають бруд на нині діючого гаранта Конституції. Виливають бруд на своїх кандидатів – на самих себе…  Думайте та робіть правильні висновки!

І.Мельник   

                       

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я