Як виростити огірки в приміщенні

0
536

Якщо ви хочете мати під рукою свіжі власноруч вирощені огірки, але при цьому не маєте городу або невеликої ділянки землі для їх посадки, цей досвід і майстер-клас з корисними порадами для вас.

Матеріали

Перед тим, як виростити огірки в приміщенні, обов’язково підготуйте:

 • пусте 18-літрове відро;
 • мішок якісної садової грунту;

 • опори для рослин і пластикові фіксатори;
 • великі і порожні пластикові пляшки;
 • регулюючий клапан (можна взяти акваріумний);
 • пластикову або гумову трубку;
 • дриль;
 • клейовий пістолет.
 • Крок 1 . На дні та в бічних стінках відра зробіть отвори. Вони потрібні для дренажу та вентиляції. Якщо у вас є відповідний за обсягом горщик для квітів, можете взяти його замість відра, і тоді робити отвори вам не доведеться.
 • Крок 2 . Заповніть ємність садової грунтом.
  Як виростити огірки в приміщенні

  Крок 3 . Огірки потребують постійного поливу. Ви можете встановити систему крапельного зрошення. Вона являє собою пластикову пляшку зі спеціальним клапаном, прикріпленим до кришки.

  Зробіть отвір в кришці для кріплення клапана. З’єднайте деталі і акуратно зафіксуйте їх краплею гарячого клею. Дайте клеящему матеріалу підсохнути.

  Як виростити огірки в приміщенні
  Як виростити огірки в приміщенні
  Як виростити огірки в приміщенні
  Як виростити огірки в приміщенні

  Крок 4 . Ще один отвір вам знадобиться в донній частині пляшки. Через нього в ємність повинен надходити повітря.

 • Крок 4 . Ще один отвір вам знадобиться в донній частині пляшки. Через нього в ємність повинен надходити повітря.

  Крок 5 . Горщик або відро вам потрібно присунути до вікна, щоб рослина отримувала якомога більше сонячного світла.

  Крок 6 . Під горщик або відро обов’язково поставте достатнього діаметру блюдо або піддон. У цю ємність буде витікати вода, якщо вона виявиться зайвою для рослини.

  Як виростити огірки в приміщенні

  Крок 7 . В горщику закріпіть опори для рослини і до них стяжками або просто зав’язками прикріпіть пляшку з водою. Не забудьте, клапаном її потрібно повернути вниз.

  Крок 8 . В землю висадіть огірки. Перед купівлею насіння обов’язково переконайтеся, що вони не вимагають посадки у відкритий грунт і підходять для вирощування в контейнерах.

  По суті, все готово для вирощування. Вам потрібно лише перевіряти достатність поливу і при необхідності підв’язувати зав’язі огірків і стебла рослини. Але, в ході вирощування огірків таким способом були виявлені кілька проблем. Ознайомтеся з ними, щоб знати їх заздалегідь і, по можливості, передбачити появу.

  Листя сохнуть і скручуються. Такий вид рослини свідчить про недостатність поливу. Для вирішення проблеми достатньо збільшити інтенсивність подачі води за допомогою клапана.

  Поява плодових мушок. Для боротьби з шкідниками в даному випадку був обраний самий гуманний спосіб. Рослини вирішили не обприскувати, так як вони знаходяться в будинку. А для літаючих мушок навколо самого куща були розвішені липкі пастки у вигляді стрічок.

  Запилення. Квітки рослини вимагають запилення. В умовах природного зростання цей обов’язок лягає на бджіл, а в рамках закритого приміщення робити це потрібно буде вручну. Пилок легко перенести з чоловічої квітки на жіночий пензлем. Попередньо слід визначити їх приналежність. Чоловічі зацвітають раніше, за розміром вони більші. У них, на відміну від жіночих, не є зав’язі у вигляді недорозвиненого огірочка.

  Як виростити огірки в приміщенні

  Важкі плоди. Гілки рослини з важкими плодами можуть сильно прогинатися і обламуватися. Щоб цього не відбувалося, заздалегідь додатково підв`язати їх.

  Як виростити огірки в приміщенні

   

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я